Izolatie exterioara cu vata minerala bazaltica

Fatade, finisaje pentru fatade, tencuieli decorative, placari fatade, fatade ventilate, etc.

Izolatie exterioara cu vata minerala bazaltica

Mesajde Ilie Mihaela » Lun Aug 27, 2018 5:46 pm

A spune "Multumesc "este un gest firesc si mai ales necesar, insa nu voi putea descrie sentimentul de multumire pe care l-am avut la finalul lucrarii in conditiile in care contractul a fost finalizat online cu un singur telefon pentru a da informatii exacte adresei cu pricina, iar pe toata perioada lucrarii nu am avut o intalnire "face to face". O experienta rar intalnita in zilele noastre si poate greu de crezut ca exista astfel de oameni, mai bine zis o echipa bine inchegata unde domneste simtul raspunderii incepand de la administratorul firmei domnul Parvu Ion Sandu, domnul Catalin care se ocupa cu deviz,contract etc..si toata echipa care a contribuit la finalizarea lucrarii. A fost o munca destul de complexa, mai exact izolatie exterioara cu vata minerala bazaltica la care a fost necesara decopertarea pana la caramida urmand toate etapele unei astfel de lucrari iar la final aplicarea tencuielii decorative ... si totul in doar trei saptamani ! Pe toata perioada am asistat la executarea lucrarii " VIRTUAL" conectata pe Whatsaap si primeam fotografii pe etape. Intalnirea cu toata echipa MIDECO a fost catre finalul lucrarii, adica la aplicarea tencuielii decorative.

Firma se numeste MIDECO EVERY DAY CONSTRUCT SRL din Gura Sutii, jud.Dambovita, si recomand cu toata increderea.
http://www.mideco.ro/
Ilie Mihaela
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Aug 27, 2018 2:46 pm

Re: Izolatie exterioara cu vata minerala bazaltica

Mesajde Cris Apropo » Mie Oct 17, 2018 2:10 pm

Din pacate, in ziua de azi, meseriasii si cei care stiu sa faca treaba buna, fara sa ceara preturi exorbitante, sunt putini sau chiar pe cale de disparitie. Este adevarat ca o parte din ei au plecat catre alte tari, unde sunt platiti mai bine. De aceea trebuie sa ii tinem bine.
Cris Apropo
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Oct 01, 2018 4:00 pm


Înapoi la Fatade

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron