parchet din lemn

Finisarea si decorarea peretilor si pardoselilor - zugraveli, tapet, lambriu, gresie, faianta, parchet, etc.

parchet din lemn

Mesajde Simona Ionescu » Mie Noi 15, 2017 10:42 am

Unul dintre cele mai populare tipuri de pardoseala este parchetul din lemn. Acesta este o alegere excelenta pentru casa ta. El ofera un aspect sofisticat si se potriveste oricarui stil de viata, fiind usor de curatat si avand o durata de viata foarte mare.
Investitia intr-un parchet de calitate este de dorit, dat fiind faptul ca pardoseala intr-o casa contribuie extrem de mult la atmosfera generala a incaperii si este o alegere pe timp indelungat, spre deosebire de o piesa de mobilier care se poate schimba cu usurinta.
Tarkett vine in intampinarea iubitorilor de parchet cu produse de inalta calitate, cu 30 de ani garantie. Pentru mai multe produse poti intra pe emenatwork. Recomand! :)
Simona Ionescu
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Oct 05, 2017 8:57 am

Re: parchet din lemn

Mesajde Cris Apropo » Lun Oct 01, 2018 4:06 pm

Am putea avea mai multe detalii?
Cris Apropo
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Oct 01, 2018 4:00 pm

Re: parchet din lemn

Mesajde Cristinelu » Mie Oct 16, 2019 10:04 pm

As veni cu o precizare, cel mai apreciat cred ca ar fi parchetul din lemn masiv. O solutie practica si de durata pentru pardoseala dumneavoastra. Clasic si elegant, acesta va oferi luminozitate si caldura, fiind mereu la moda. Lemnul masiv permite slefuirea si refinisarea timp de mai multe generatii, oferind confort si un aer clasic locuintei dumneavoastra. Cel mai important avantaj in alegerea parchetului din lemn masiv este reprezentat de rezistenta si durabilitatea acestuia. Acest tip de pardoseala este usor de montat si intretinut. Astfel, parchetul din lemn masiv imbina frumusetea, caldura si rafinamentul, avand rol functional si estetic.
Cristinelu
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Iun 16, 2019 5:41 pm


Înapoi la Finisaje pereti si pardoseala

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori