Inchiriere casa de vacanta

Prestezi servicii in constructii, amenajari interioare, amenajari exterioare, instalatii, gradinarit? Esti liber sa te prezinti aici.

Inchiriere casa de vacanta

Mesajde marianabotnarenco » Vin Iun 19, 2015 10:07 am

Vrei sa inchiriezi o casa de vacanta in week-end pentru a te relaxa tu cu prietena sau cu familia si copii, sau poate vrei sa inchiriezi pentru a petrece o zi de nastere sau onomastica cu prietenii din liceu?

Inchiriez intreaga casa de vacanta plus curte proprietate pentru cei interesati.

Casa de vacanta este situata in judetul Campina inspre Valea Doftanei zona cu munte si padure aer nepoluat apa in preajma. Dispune de living mare pentru dans sau mese festive, dotata cu mobilier rustic, paturi, lenjerie, televizor, aragaz, gresie portelanata, camere la etaj cu parchet laminat si balcoane cu vedere spre munte, terase fata/spate si un loc amenajat pentru grataruri in curte.
Pret de inchiriere de week-end 100 euro.
Telefon 0755450624.
marianabotnarenco
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iun 19, 2015 9:16 am

Re: Inchiriere casa de vacanta

Mesajde muha_huma » Lun Iun 22, 2015 9:46 pm

marianabotnarenco scrie: ...Casa de vacanta este situata in judetul Campina...


Eu stau mai rau cu geografia, poate ma lamureste si pe mine careva cam pe unde vine judetul asta, Campina? :o :lol:
muha_huma
 
Mesaje: 132
Membru din: Mie Aug 11, 2010 9:30 am


Înapoi la Oferte de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori