Reduceri electrocasnice ...

Sfaturi privind achizitia si exploatarea aparaturilor electronice si electrocasnice.

Moderator: raziel

Reduceri electrocasnice ...

Mesajde pollet_a » Vin Noi 22, 2013 11:00 pm

Bun gasit.
Pentru ca tot e vremea reducerilor, m-am gandit sa mai iau cate ceva, aparatura, pentru bucatarie, pentru casa, in general.
Nu vreau sa scap asa o ocazie. Nu dispun de prea multe finante, ca sa zic asa, dar ceva, ceva, tot am sa iau.
Va doresc o seara buna, tuturor. :)
pollet_a
 
Mesaje: 50
Membru din: Sâm Oct 30, 2010 11:00 pm

Re: Reduceri electrocasnice ...

Mesajde muha_huma » Sâm Noi 23, 2013 1:47 pm

E bine daca poti profita de reducerile astea de Black Friday, insa daca chiar ai nevoie de ceea ce cumperi.

Altfel, daca cumperi doar pentru ca sunt reduceri, umpli casa cu tot felul de aparatura pe care eventual o vei folosi sporadic.

Problema nu este doar ca umpli casa cu lucruri inutile, dar golesti buzunarele, sau conturile, sau amandoua...
muha_huma
 
Mesaje: 132
Membru din: Mie Aug 11, 2010 9:30 am

Re: Reduceri electrocasnice ...

Mesajde buniv » Dum Noi 24, 2013 6:14 pm

Parerea mea este ca reducerile astea sunt mai mult de fatada! Adica, ei spun ca e reducere de 50% la un produs care cu o saptamana inainte era la pretul redus de acum! Deci... nu sunt chiar asa mari reducerile, din pacate!
buniv
 
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Re: Reduceri electrocasnice ...

Mesajde daroxi » Lun Noi 25, 2013 1:49 pm

buniv scrie:Parerea mea este ca,reducerile astea sunt mai mult de fatada ...


Poate ca or mai exista si comercianti de felul ala, dar totusi exista si reduceri concrete despre care pot afirma (pe verificate) ca nu sunt pacaleli. De black friday chiar mi-am cumparat unele chestii cu discount de 50% . Probabil ca anumite produse au adaosuri mari sau poate ca la unele vanzatorul a primit discount-uri de la producator, asa ca au de unde reduce.
Avatar utilizator
daroxi
 
Mesaje: 91
Membru din: Joi Ian 20, 2011 12:07 pm

Re: Reduceri electrocasnice ...

Mesajde andreeac85 » Mie Dec 11, 2013 11:46 pm

cred ca toti suntem in goana dupa reduceri , sunt destule persoane care nu isi permit sa dea sume fabuloase pe electronice sau electrocasnice..nu cumper in fiecare zi..este normal
andreeac85
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Aug 11, 2009 11:00 pm


Înapoi la Electronice, electrocasnice

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron