Foisoare zone de munte

Re: Foisoare zone de munte

Mesajde dantes » Lun Mar 03, 2014 12:15 pm

Eu am un foisor la munte pe care il folosesc numai vara pentru a servi masa sau stau in el seara sa admir peisajul si sa respir aerul curat de munte. Este superb!
dantes
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Noi 09, 2010 12:00 am

Re: Foisoare zone de munte

Mesajde danidica » Joi Mar 20, 2014 11:07 pm

Parerea mea este ca foisoarele isi au locul oriunde, indiferent ca e munte, deal sau campie. Un foisor este o oaza de relaxare pentru oricine.
danidica
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Feb 03, 2014 11:36 pm

Re: Foisoare zone de munte

Mesajde Butnaru Nicu » Sâm Ian 31, 2015 4:06 pm

Am de gand sa imi achizitionez sau sa construiesc un foisor in cursul acestui an. Am o curte destul de spatioasa. Cat se poate mai ieftin. Locuiesc in Popesti-Leorden, Ilfov. Cum as iesi mai bine? Astept sugestii. Multumesc
Butnaru Nicu
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Mar 30, 2014 12:46 am

Re: Foisoare zone de munte

Mesajde marcelb » Sâm Ian 31, 2015 4:39 pm

Butnaru Nicu scrie:Am de gand sa imi achizitionez sau sa construiesc un foisor in cursul acestui an. Am o curte destul de spatioasa. Cat se poate mai ieftin. Locuiesc in Popesti-Leorden, Ilfov. Cum as iesi mai bine? Astept sugestii. Multumesc


Daca reusesti sa-l construiesti singur clar ca iesi mai ieftin, scutesti cheltuiala cu manopera. Trebuie sa ai insa uneltele necesare si minime cunostinte de tamplarie. Altfel, daca strici materialele, ce castigi la vama dai la pod!
Dar, daca iti alegi un model mai simplu, eventual cauti si niste filmulete pe youtube, o sa-ti iasa. Uite un foisor dragut si relativ simplu:

Imagine

Succes!
marcelb
 
Mesaje: 457
Membru din: Lun Ian 14, 2008 12:00 am

Re: Foisoare zone de munte

Mesajde ecaterinac » Lun Feb 09, 2015 10:51 pm

Sunt foarte frumoase foisoarele, mi-ar place si mie unul in curte.
ecaterinac
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Oct 01, 2011 8:07 am

Re: Foisoare zone de munte

Mesajde alisa2003 » Joi Oct 14, 2021 1:29 pm

Pentru foisoare sau inchidere terase, cu folie, recomand https://westplastdistribution.ro/servicii-inchidere-terase/, o echipa de profesioniști care efectuează montajul cu o deosebita atenție la detalii, rapid si eficient.
alisa2003
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Oct 14, 2021 1:25 pm

Anterior

Înapoi la Foisoare, pergole, pavilioane

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori