Multumesc pentru premiu!

Loc de discutii pentru membrii comunitatii CaseSiGradini.ro, pe orice tematica, chiar daca nu tine de domeniul constructiilor si amenajarilor.

Moderator: raziel

Multumesc pentru premiu!

Mesajde HAYAT » Joi Mai 19, 2011 7:44 pm

Ieri am primit, prin posta, cartea premiu "Expert in cultivarea florilor". Imi place mult si consider ca este foarte folositoare pentru toate categoriile de oameni. Mi-ar placea sa achizitionez cu timpul toate cartile din aceasta serie... Va multumesc mult!
HAYAT
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Noi 24, 2010 12:00 am

Re: Multumesc pentru premiu!

Mesajde adminCG » Joi Mai 19, 2011 9:27 pm

Ne bucuram ca va este utila cartea.
Poate norocul va mai surade si la alte carti din serie. Concursurile pe care le organizam impreuna cu Editura ALL continua.
Succes!
adminCG
Site Admin
 
Mesaje: 43
Membru din: Vin Aug 06, 2010 4:21 pm

carti

Mesajde yvonne16 » Sâm Mai 28, 2011 6:53 am

Si mie mi-ar fi utila o carte despre ingrijirea plantelor.Sper sa castig si eu candva.
yvonne16
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Ian 02, 2011 12:00 am

Re: Multumesc pentru premiu!

Mesajde Ramo Mona » Mar Iul 19, 2011 6:05 pm

Va multumesc si eu pentru cele doua premii (carti) castigate, sper ca norocul sa-mi mai surada si alta data deoarece premiile pe care le oferiti sunt extrem de utile.
Ramo Mona
 
Mesaje: 188
Membru din: Dum Feb 06, 2011 1:45 am

Re: Multumesc pentru premiu!

Mesajde angyciobanu » Sâm Sep 24, 2011 2:13 pm

Si eu multumesc pentru premiul castigat acum ceva timp: https://www.casesigradini.ro/oferte/f/55 ... IOR-VOL-II.
angyciobanu
 
Mesaje: 91
Membru din: Mar Mar 08, 2011 11:35 pm

Re: Multumesc pentru premiu!

Mesajde alinabarbu » Joi Ian 12, 2012 11:11 pm

Ce rau imi pare ca nu am descoperit site-ul vostru mai demult, este minunat, gasesti foarte multe informatii si ai de unde te inspira, gasi solutii si schimba pareri cu alte persoane, felicitari si succes in continuare! Daca imi permiteti sa va dau o sugestie, mi-as dori foarte mult mai multe topicuri cu si despre flori, iubesc florile si cred ca multa lume le iubeste, mi-as dori sa castig si eu o carte despre flori, bineinteles daca vor mai fi concursuri! :)
alinabarbu
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Ian 12, 2012 10:24 pm

Re: Multumesc pentru premiu!

Mesajde adminCG » Vin Ian 13, 2012 10:32 am

alinabarbu scrie:Ce rau imi pare ca nu am descoperit site-ul vostru mai demult, este minunat, gasesti foarte multe informatii si ai de unde te inspira, gasi solutii si schimba pareri cu alte persoane, felicitari si succes in continuare! Daca imi permiteti sa va dau o sugestie, mi-as dori foarte mult mai multe topicuri cu si despre flori, iubesc florile si cred ca multa lume le iubeste, mi-as dori sa castig si eu o carte despre flori, bineinteles daca vor mai fi concursuri! :)


Multumim pentru aprecieri. In privinta topicurilor despre flori, scopul forumului este acela ca membrii sa deschida topicuri cu subiectele care ii preocupa.
Va invitam deci sa deschideti astfel de topicuri, in care sa impartasiti celorlalti membri din experienta dumneavoastra legata de ingrijirea florilor, sau sa solicitati sfaturi referitor la o anumita problema intampinata.

Cei de la Editura ALL au scos carti despre cultivarea plantelor de o calitate foarte buna, atat ca si continut cat si ca aspect, speram sa-i putem rasplati si pe viitor pe utilizatorii site-ului nostru cu astfel de premii.
adminCG
Site Admin
 
Mesaje: 43
Membru din: Vin Aug 06, 2010 4:21 pm


Înapoi la Cafeneaua CaseSiGradini.ro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori