Comparator preturi

Loc de discutii pentru membrii comunitatii CaseSiGradini.ro, pe orice tematica, chiar daca nu tine de domeniul constructiilor si amenajarilor.

Moderator: raziel

Comparator preturi

Mesajde alex19051988 » Mar Mar 24, 2015 8:18 pm

Imi puteti spune site-uri sau aplicatii in care poti compara preturile de la majoriatatea magazinelor online din Romania ca sa gasesti pretul cel mai mic. Eu stiu de Price.ro, Compari.ro, Shopmania.ro si Cauti.ro, dar fiecare cand cauti un produs iti da oferte de la maxim 20-30 de magazine online. In Romania sunt cateva sute sau mii de magazine online si am vrea sa gasim pretul cel mai mic posibil mai ales cand este Black Friday sau alte sarbatori cu reduceri. Ar fi bun un astfel de site sau aplicatie in care gasesti toate ofertele posibile de la acel produs care il cauti.
alex19051988
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Noi 03, 2010 12:00 am

Re: Comparator preturi

Mesajde muha_huma » Joi Mar 26, 2015 7:42 pm

Un comparator unde sa gasesti "toate ofertele posibile" nu va exista niciodata.

Site-urile pe care le-ai pomenit sunt suficient de bogate in oferte. Pe langa ele mai folosesti ofertele unor mari site-uri care nu-si baga oferta pe astfel de comparatoare, gen emag, si cam ai o idee despre cel mai mic pret.
muha_huma
 
Mesaje: 132
Membru din: Mie Aug 11, 2010 9:30 am

Re: Comparator preturi

Mesajde alex19051988 » Mie Apr 01, 2015 8:06 pm

Mersi foarte mult de ajutor.
alex19051988
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Noi 03, 2010 12:00 am


Înapoi la Cafeneaua CaseSiGradini.ro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron