Craciun Fericit!

Loc de discutii pentru membrii comunitatii CaseSiGradini.ro, pe orice tematica, chiar daca nu tine de domeniul constructiilor si amenajarilor.

Moderator: raziel

Craciun Fericit!

Mesajde adminCG » Lun Dec 24, 2012 10:04 pm

Case împodobite, mese îmbelşugate, sănătate, pace, noroc şi fericire alături de toţi cei dragi!

craciun2012.gif


Crăciun fericit!
Echipa CaseSiGradini.ro
adminCG
Site Admin
 
Mesaje: 43
Membru din: Vin Aug 06, 2010 4:21 pm

Re: Craciun Fericit!

Mesajde ionutz2706 » Mar Dec 25, 2012 8:11 pm

Multumim de urari. Cu totii sa avem parte de un CRACIUN FERICIT, plin de cadouri si numai bucurii!
ionutz2706
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Dec 25, 2012 7:49 pm

Re: Craciun Fericit!

Mesajde dantes » Joi Dec 27, 2012 4:33 pm

Multumes,Va doresc si eu Craciun fericit si un an nou mult mai bun cu multa sanatate si fericire
dantes
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Noi 09, 2010 12:00 am

Re: Craciun Fericit!

Mesajde supergiuliana » Sâm Dec 29, 2012 11:09 am

La multi ani, sarbatori fericite reprezentantilor si angajatilor acestui site si ai revistei care ne fac viata mai frumoasa prin impartasirea experientelor, a sfaturilor si recomandarilor lor!
S-o tineti tot asa :D
supergiuliana
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Sep 02, 2012 5:09 pm

Re: Craciun Fericit!

Mesajde adminCG » Sâm Dec 29, 2012 11:38 am

supergiuliana scrie:La multi ani, sarbatori fericite reprezentantilor si angajatilor acestui site si ai revistei care ne fac viata mai frumoasa prin impartasirea experientelor, a sfaturilor si recomandarilor lor!
S-o tineti tot asa :D


Multumim pentru aprecieri si urari! Meritele pentru informatiile din acest forum sunt insa ale dumneavoastra, membrii forumului.

Speram ca si in noul an sa gasiti aici raspunsuri la proiectele de amenajari si constructii in care va implicati, sa le finalizati cu succes si sa va bucurati cu sanatate si bucurie de caminele dumneavoastra!

La multi ani!
adminCG
Site Admin
 
Mesaje: 43
Membru din: Vin Aug 06, 2010 4:21 pm

Re: Craciun Fericit!

Mesajde dantes » Joi Dec 26, 2013 8:23 am

Magia Craciunului si a Sarbatorilor de Iarna se aseaza incet, incet peste gandurile noastre si nu mai avem loc decat pentru Bucurie, Speranta si Iubire. Craciun Fericit!
Fişiere ataşate
images (2).jpg
images (2).jpg (12.76 KiB) Vizualizat de 6364 ori
dantes
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Noi 09, 2010 12:00 am


Înapoi la Cafeneaua CaseSiGradini.ro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron