NU lucrati cu Ladaru Stefan sau cu firma lui Ladaru Company

Cauti un meserias sau o firma de constructii, amenajari interioare si exterioare, sau peisagistica? Incearca aici!

NU lucrati cu Ladaru Stefan sau cu firma lui Ladaru Company

Mesajde Lorelei55 » Mar Sep 25, 2018 9:09 am

Nu lucrati cu Ladaru Stefan sau cu firma lui Ladaru Company SRL. Individul apare pe toate site-urile ca meserias in acoperisuri si terase, dar adevarul este cu totul altul. In afara de faptul ca lucrarile prestate sunt de proasta calitate, se preteaza la tot felul de inselatorii pentru a castiga bani nemeritati. Inventeaza defectiuni ale acoperisului care nu exista profitând de faptul ca nu te poti urca pe casa si nu te pricepi in aceasta meserie. Cea mai utilizata inselatorie este ca ”e tabla gaurita in zeci de locuri” si trebuie neaparat schimbata... De asemenea te insala ca ia materiale de la fabrica cu factura, iar daca faci greseala sa-i dai bani pentru materiale, lucrurile se schimba radical: materialele care ti le aduce, daca ti le mai aduce, sunt in realitate la jumate din pretul cerut de el, factura ori nu exista ori iti da o factura pe toata suma, nedetaliata, pe firma lui, eventual cu adaus de 100-200%. Atentionez pe toti cei ce promoveaza acesta persoana/societate pe site-urile pe care le gestioneza sa nu o mai faca, deoarece promoveaza de fapt inselatoria si munca de mantuiala.
Lorelei55
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Sep 25, 2018 8:45 am

Re: NU lucrati cu Ladaru Stefan sau cu firma lui Ladaru Comp

Mesajde Cris Apropo » Mie Oct 17, 2018 1:37 pm

De unde aveti aceste informatii? Cum v-ati dat seama de toate aceste lucruri? Ati facut parte din echipa lui?
Cris Apropo
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Oct 01, 2018 4:00 pm

Re: NU lucrati cu Ladaru Stefan sau cu firma lui Ladaru Comp

Mesajde Ellena190 » Sâm Apr 20, 2019 3:59 pm

Buna ziua, eu am lucrat cu Dl Ladaru Stefan, el chiar face treaba buna. mi-a facut un acoperis in urma cu 18 ani si nu am nici o plangere la adresa dansului. Acoperisul este in perfecta stare si azi. Dansul mi-a cumparat materialele cu factura si mi-a facut si manopera, tot cu factura, asa cum este corect. pretul pentru materiale si manopera a fost corect, chiar mai jos fata de alti asa zisi meseriasi pe care i-am chemat sa imi masoare acoperisul si sa imi dea un pret.

de ce trebuie sa faceti acest fel de propaganda pe internet? unde lucrati? pentru cine? cum de va permiteti sa ziceti ca cineva nu lucreaza corect atata timp cat exista facuturi si nu va obliga nimeni sa lucrati cu dansul?? mai nou asa scapam de concurenta? angajam niste pusti sa scrie tot felul de
propaganda si prostii pe internet? sa faca propaganda ca sa ce? sa castige cine? chiar credeti ca, daca faceti acest lucru oamenii or sa vina la dumneavoastra sa cumpere materiale si sa faca acoperisul cu cine vreti dumneavoasta? fiecare are dreptul sa isi aleaga meseriasul pentru casa sa!!!!
Ellena190
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Apr 20, 2019 3:42 pm

Re: NU lucrati cu Ladaru Stefan sau cu firma lui Ladaru Comp

Mesajde Cristinelu » Mar Iun 18, 2019 4:37 pm

Ellena190 scrie:Buna ziua, eu am lucrat cu Dl Ladaru Stefan, el chiar face treaba buna. mi-a facut un acoperis in urma cu 18 ani si nu am nici o plangere la adresa dansului. Acoperisul este in perfecta stare si azi. Dansul mi-a cumparat materialele cu factura si mi-a facut si manopera, tot cu factura, asa cum este corect. pretul pentru materiale si manopera a fost corect, chiar mai jos fata de alti asa zisi meseriasi pe care i-am chemat sa imi masoare acoperisul si sa imi dea un pret.

de ce trebuie sa faceti acest fel de propaganda pe internet? unde lucrati? pentru cine? cum de va permiteti sa ziceti ca cineva nu lucreaza corect atata timp cat exista facuturi si nu va obliga nimeni sa lucrati cu dansul?? mai nou asa scapam de concurenta? angajam niste pusti sa scrie tot felul de
propaganda si prostii pe internet? sa faca propaganda ca sa ce? sa castige cine? chiar credeti ca, daca faceti acest lucru oamenii or sa vina la dumneavoastra sa cumpere materiale si sa faca acoperisul cu cine vreti dumneavoasta? fiecare are dreptul sa isi aleaga meseriasul pentru casa sa!!!!

Stati linistita, nu cred ca cineva crede asa ceva ...
Cristinelu
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Iun 16, 2019 5:41 pm


Înapoi la Cereri de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori