Firma de constructii

Cauti un meserias sau o firma de constructii, amenajari interioare si exterioare, sau peisagistica? Incearca aici!

Firma de constructii

Mesajde radubradu » Mie Sep 23, 2015 11:40 am

Caut firma de constructii pentru ridicare vila P+1E, cu suprafata construita de 180 mp, amprenta 90 mp. Zona Bucurestii Noi, Bucuresti.
radubradu
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Iun 10, 2015 2:02 pm

Re: Firma de constructii

Mesajde mikiruse62 » Joi Noi 05, 2015 5:19 pm

Pentru cei care in viitorul apropiat doresc sa construiasca o casa sau sunt la partea de finisaje si cauta echipa - nu lucrati va rog cu Serban Cristian Lucian!
E din Rosiorii de Vede, insurat de curand in Bucuresti - un baiat prezentabil dealtfel, care a lucrat si se tot lauda, in Belgia... un caracter indoilenic si lucrarea care mi-a facut-o este deplorabila-
Contactati-ma pe mail pentru a va trimite poze cu el, cu baietii lui adunati cum putea......
Nu a terminat lucrarea si va rog sa nu va lasati pacaliti ca noi! Cu parere de rau doresc sa impartasesc poze cu ce a lasat in urma. desi pe profilele lui de pe fb are poze foarte reusite cu casa noastra- la noi doar a tencuit, gletuit, pus niste piatra... in rest nu vreti sa stiti prin ce am trecut-...pe fb il gasiti - amenajari interioare 2000, decoratiuni interioare crame serban-
Va doresc success si sa aveti bafta!
mikiruse62
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Noi 05, 2015 4:59 pm


Înapoi la Cereri de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori