Ajutor webdesign si promovare firma design interior

Cauti un meserias sau o firma de constructii, amenajari interioare si exterioare, sau peisagistica? Incearca aici!

Ajutor webdesign si promovare firma design interior

Mesajde EveBlk » Lun Dec 02, 2013 6:44 pm

Salutare!
Acum 2 luni mi-au iesit actele pentru firma, obiectul activitatii fiind acela de design interior. Puteti sa ma sfatuiti cui sau carei firme sa ma adresez pentru un web design si promovare? Ati mai colaborat cu astfel de firme? As avea nevoie de niste oameni profesionisti.

Merci :)
EveBlk
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Dec 02, 2013 6:38 pm

Re: Ajutor webdesign si promovare firma design interior

Mesajde marcelb » Mar Dec 03, 2013 9:11 am

Felicitari pentru frumoasa meserie pe care v-ati ales-o si mult succes!

Sfatul meu este insa sa nu puneti carul inaintea boilor. Intr-adevar, este foarte bine, ba chiar obligatoriu, sa aveti un site de prezentare, insa, in prima faza, cel mai important este sa aveti un portofoliu de lucrari cu care sa va convingeti potentialii clienti, si pe care sa le puteti si prezenta pe site.

Cum aceste lucrari vor deveni in timp tot mai multe, aveti grija sa solicitati executantului site-ului sa aveti posibilitatea de a incarca singur aceste noi lucrari.

Si, pana veti avea site-ul, puteti sa va prezentati firma si lucrarile pe diverse site-uri de profil, chiar si acest portal avand o sectiune dedicata fimelor: Catalog firme constructii si amenajari.

Si, de ce nu, cred ca nu se supara nimeni sa veniti si pe forum cu imagini de la lucrarile dumneavoastra.
marcelb
 
Mesaje: 457
Membru din: Lun Ian 14, 2008 12:00 am


Înapoi la Cereri de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron