recomandati zugravi?

Cauti un meserias sau o firma de constructii, amenajari interioare si exterioare, sau peisagistica? Incearca aici!

recomandati zugravi?

Mesajde ClaudiaLungu » Mie Aug 01, 2012 9:29 am

Am citit recent articolul despre cum sa zugravesti dormitorul intr-un week-end si sunt foarte interesata de asa ceva, dar nu stiu pe nimeni care sa lucreze asa de repede. Cine v-a inspirat articolul? Cunoasteti pe cineva care sa poata aceasta performanta?
ClaudiaLungu
 
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Aug 15, 2009 11:00 pm

Re: recomandati zugravi?

Mesajde petre67 » Vin Aug 03, 2012 10:18 pm

Daca spui in ce oras locuiesti, poate apar si oferte de meseriasi din zona care sa lucreze asa repede cum vrei tu.

Dar, important este sa lucreze si bine!
petre67
 
Mesaje: 211
Membru din: Vin Aug 06, 2010 10:48 pm

Re: recomandati zugravi?

Mesajde ClaudiaLungu » Sâm Aug 04, 2012 6:59 am

Sunt din Bucuresti,sector 4.
ClaudiaLungu
 
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Aug 15, 2009 11:00 pm

Re: recomandati zugravi?

Mesajde costan1968 » Sâm Mar 02, 2013 3:07 pm

Constructii noi si amenajari interioare/exterioare: zidarie, parchet laminat, rigips, tavan fals, faianta si gresie, zugravit, termosistem, sarpante, tabla, burlane, jgheaburi...
Preturi accesibile, corelate cu efectele crizei economice, plata se face esalonat pentru lucarea efectuata. Daca ati incercat si cu alte firme si daca ati fost dezamagiti, incercati de aceasta data si cu muncitori seriosi!
Dam dovada de profesionalism,cu exerienta demonstrabila. Nu, alcool !…noi cerem doar pretul pentru munca prestata. Numai lucrand cu noi puteti evita pierderi masive de timp si bani in timp ce incepatorii vor face experiente pe banii dumneavoastra.
Colaborand cu noi veti descoperi o echipa cu care puteti construi caminul dumneavoastra de la proiect la cheie.Ne puteti contacta si pentru reparatii ce necesita urgente pentru locuinta dumneavoastra.
Oferim cel mai bun raport calitate-pret de pe piata.
Pentru detalii: 0760727074 sau 0727306121
Web site http://www.piatranaturala.wgz.ro
Case la rosu-28-30e mp.
Case la cheie-110-130e mp. -
costan1968
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Mar 02, 2013 2:52 pm


Înapoi la Cereri de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron