Casa la cheie

Cauti un meserias sau o firma de constructii, amenajari interioare si exterioare, sau peisagistica? Incearca aici!

Casa la cheie

Mesajde Cosmina Ksm » Vin Apr 11, 2014 6:15 pm

As vrea sa stiu si eu cat m-ar costa sa fac o casa cu un etaj , la cheie, adica sa mi se faca casa incepand de la fundatie pana la acoperis dar pe mine sa nu ma intereseze de nimic doar sa primesc casa la cheie , as vrea sa stiu suma, totalul cat m-ar costa. Acesta este casa care vreau sa o fac http://www.catalogdecase.ro/casa-aston.html . Si as mai vrea sa stiu daca pot da o suma de bani la inceput si pe parcurs cate putin pana achit toata suma. Astept un raspuns cat mai repede, va rog. Multumesc .
Cosmina Ksm
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Apr 11, 2014 5:49 pm

Re: Casa la cheie

Mesajde casaneo » Sâm Apr 12, 2014 9:45 pm

Pentru a va putea trimite oferta am nevoie de adresa dvs de e-mail.
Avatar utilizator
casaneo
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Feb 14, 2012 3:08 pm
Localitate: Campina

Re: Casa la cheie

Mesajde libelula_alba » Mie Oct 23, 2019 8:57 am

la constructia unei case la cheie e nevoie de echipa de incredere, de materiale calitative si foarte multi nervi, nu neglijati un diriginte de santier
libelula_alba
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 23, 2019 8:53 am

Re: Casa la cheie

Mesajde hortensia38 » Mar Noi 12, 2019 12:29 pm

hortensia38
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Noi 04, 2019 10:42 am

Re: Casa la cheie

Mesajde busteanandrei » Sâm Noi 07, 2020 8:20 pm

Apartament ede vanzare Slatina

_____________________
apartamente de vanzare Slatina direct de la proprietar cu Centrala termica toate zonele ,
din toate orasele din Caramida Amplasament deosebit la toate etaje ,o zona foarte bine dezvoltata.
In proximitate se afla scoli, gradinite, mall, supermarketuri si magazine de cartier (deschise non-stop). Blocul este reabilitat, are spatiu verde si o mini gradina in jurul lui. In fata blocului se afla statiile de tramvai si troleu iar metroul este la 10 minute de mers pe jos.
Scara blocului este supravegheata video 24h, interior/exterior, are 2 iesiri separate, 2 lifturi, senzori de lumina pe scara.
Toate locuintele au repartitoare pe calorifere si citire apometre & lumina din afara locuintei.
garsoniere de vanzare Slatina direct de la proprietari preturi convenabile
Fereste termopan suprafata construita mare, si suprafata utila corespunzatoare
Gasesti chirii apartamente de inchiriat Slatina direct contact cu proprietarul
Finisaje deosebite de calitate, cu ajustari de suprafete
Ultracentral semicentral, si de la periferie toate zonele ,
Baie si Bucatarie Utilitatti apa rece si calda contorizate apometre incalzire
Radet Multiple imbunatatiri gresie faianta parket termopane usa metalica Toate taxele sunt platite la zi In apropiere supermarketuri magazine universale
garsoniere de inchiriat Slatina contacteaza persoana fizice la numar de telefon
cu Dresing si baie complet utilata , de apartamente mobilate si nemobilate,
De asemenea Apartamente executate silit de bancii si executori judecatoresti de la toate pesoane fizice care sunt de vanzare si inchiriere
busteanandrei
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 17, 2019 10:09 am


Înapoi la Cereri de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron