Nu lucrati cu Serban Cristian Lucian

Cauti un meserias sau o firma de constructii, amenajari interioare si exterioare, sau peisagistica? Incearca aici!

Nu lucrati cu Serban Cristian Lucian

Mesajde mikiruse62 » Joi Noi 05, 2015 5:22 pm

Pentru cei care in viitorul apropiat doresc sa construiasca o casa sau sunt la partea de finisaje si cauta echipa- nu lucrati va rog cu Serban Cristian Lucian- e din Rosiorii de Vede, insurat de curand in Bucuresti- un baiat prezentabil de a;ltfel, care a lucrat si se tot lauda , in Belgia...un caracter indoilenic si lucrarea care mi-a facut-o este deplorabila- Contactati-ma pe mail pentru a va trimite poze cu el, cu baietii lui adunati cum putea......nu a terminat lucrarea si va rog sa nu va lasati pacaliti ca noi! Cu airere de rau doresc sa impartasesc poze cu ce a lasat in urma. desi pe profilele lui de pe fb are poze foarte reusite cu casa noastra- la noi doar a tencuir, gletuit pus niste piatra...in rest nu vreti sa stiti prin ce am trecut-...pe fb il gasiti - amenajari interioare 2000, decoratiuni interioare crame serban- va doresc success si sa aveti baftamikiruse62

Mesaje: 1
Membru din: Joi Noi 05, 2015 3:59 pm
Mesaj privat
mikiruse62
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Noi 05, 2015 4:59 pm

Re: Nu lucrati cu Serban Cristian Lucian

Mesajde robertplosca » Mie Noi 25, 2015 9:06 pm

Doamna sau Domnule MIKIRUSE ca nu imi dau seama cum sa ma adresez in primul rand Amintitiva ca lucrarea dumneavoastra a fost o lucrare exceptionala din punct de vedere tehnic logistic si profesional dar din lipsa tratamentului medicmentos de care nu beneficiati din punct de vedere psihic nu s.a putut duce la final acest proiect.Oameni sunt usor de distrus pshihologic exact si in cazul dvs.poate ar trebui sa indrumati acesti oameni la adresa DVS.sa aratati oamenilor ce ati construit din bani imprumutati intr un fel de DVS si sotul si ve.ti fi contrazisa de cel mai nestiutor constructor sau inginer de calitatea lucrari.VA reamintesc ca exista oameni buni pe aceasta lume care pun suflet in ceea ce fac si care isi dau silinta 90% aunci cand lucrurile decurg bine.Nimeni nu tine un meserias cu echipa lui 3 luni daca nu ii convine cum decurg lucrurile.Cu oricati bani ati avea nu puteti cumpara bunatatea si inversunarea cu care s.a lucrat la dumneavostra.
Please Hope visits a psychiatrist
robertplosca
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Noi 25, 2015 8:43 pm

Re: Nu lucrati cu Serban Cristian Lucian

Mesajde robert85 » Joi Noi 26, 2015 6:55 pm

mikiruse62 scrie:Pentru cei care in viitorul apropiat doresc sa construiasca o casa sau sunt la partea de finisaje si cauta echipa- nu lucrati va rog cu Serban Cristian Lucian- e din Rosiorii de Vede, insurat de curand in Bucuresti- un baiat prezentabil de a;ltfel, care a lucrat si se tot lauda , in Belgia...un caracter indoilenic si lucrarea care mi-a facut-o este deplorabila- Contactati-ma pe mail pentru a va trimite poze cu el, cu baietii lui adunati cum putea......nu a terminat lucrarea si va rog sa nu va lasati pacaliti ca noi! Cu airere de rau doresc sa impartasesc poze cu ce a lasat in urma. desi pe profilele lui de pe fb are poze foarte reusite cu casa noastra- la noi doar a tencuir, gletuit pus niste piatra...in rest nu vreti sa stiti prin ce am trecut-...pe fb il gasiti - amenajari interioare 2000, decoratiuni interioare crame serban- va doresc success si sa aveti baftamikiruse62

Mesaje: 1
Membru din: Joi Noi 05, 2015 3:59 pm
Mesaj privat

Mam dus sa ma *** pe munca mea ,si pe bani mei .APROPO AVETI DE PLATI NISTE POTECI TURNATE PE LANGA CASA .PRAFU SA SE ALEAGA DE ELE.......
robert85
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Noi 24, 2015 8:16 pm


Înapoi la Cereri de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron