În căutarea unui tutore

Prestezi servicii in constructii, amenajari interioare, amenajari exterioare, instalatii, gradinarit? Esti liber sa te prezinti aici.

În căutarea unui tutore

Mesajde GabrielNicolas » Mar Noi 07, 2023 2:29 pm

Sper să aveți o zi minunată astăzi. Caut un tutore calificat care să mă ajute să studiez. Sugestiile dvs. sunt importante pentru mine, așa că împărtășiți-le dacă aveți.
GabrielNicolas
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Noi 07, 2023 2:27 pm

Re: În căutarea unui tutore

Mesajde lucastefan » Mar Noi 07, 2023 2:32 pm

Există momente în care avem nevoie de ajutor pentru a depăși barierele academice. Așa că înțeleg foarte bine ce vrei să spui. În plus, am găsit recent o soluție https://buki.kz/repetitor/anhliiskii/aktau/ unde a putut găsi tutori de engleză. Din câte știu, acest lucru schimbă procesul de învățare și facilitează învățarea unor subiecte mai complexe.
Ultima oară modificat de lucastefan pe Mie Noi 15, 2023 4:38 pm, modificat 1 dată în total.
lucastefan
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Noi 07, 2023 2:30 pm

Re: În căutarea unui tutore

Mesajde xerian » Mar Noi 14, 2023 7:38 am

GabrielNicolas scrie:Sper să aveți o zi minunată astăzi. Caut un tutore calificat care să mă ajute să studiez. Sugestiile dvs. sunt importante pentru mine, așa că împărtășiți-le dacă aveți.

The camaraderie formed during cooperative missions or the competitiveness of player-versus-player encounters fosters a sense of community, breaking down geographical barriers.
xerian
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Noi 14, 2023 7:31 am


Înapoi la Oferte de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori