Constructii case la cheie si servicii in constructii

Prestezi servicii in constructii, amenajari interioare, amenajari exterioare, instalatii, gradinarit? Esti liber sa te prezinti aici.

Constructii case la cheie si servicii in constructii

Mesajde marketing2 » Mie Iun 26, 2013 5:05 pm

Firmă de specialitate şi cu experienţă oferă construcţii case la cheie, mansardări, instalaţii electrice şi termice, de apă, gaz, amenajări exterioare, amenajări interioare: tavan fals, pereţi din gips-carton, vopsit, zugrăvit, montat gresie şi faianţă, parchet, zugrăveli, desfundări, în judetul Mureş cu Televill. Informaţii pe www.constructiimures.com
marketing2
 
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Ian 05, 2013 9:18 am

Re: Constructii case la cheie si servicii in constructii

Mesajde hortensia38 » Lun Noi 04, 2019 10:45 am

meșteri autorizați, precum și oferte de lucru puteți găsi pe https://www.daibau.ro/
hortensia38
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Noi 04, 2019 10:42 am

Re: Constructii case la cheie si servicii in constructii

Mesajde busteanandrei » Vin Dec 20, 2019 1:09 pm

Apartamente de vanzare din Zalau clasificate dupa ImobRank



apartamente de vanzare Zalau persoane fizice de vanzare cu Centrala termica , imobiliare Zalau din Caramida Amplasament deosebit la toate etaje , garsoniere de vanzare Zalau Fereste termopan suprafata construita mare, zalau proprietari Finisaje deosebite de calitate, Ultracentral semicentral, si de la periferie toate zonele , zalau schimburi imobiliare Situat Dresing si baie complet utilata , de apartamente mobilate , Apartamente executate silit de bancii si executori judecatoresti
busteanandrei
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 17, 2019 10:09 am


Înapoi la Oferte de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori