CASE LA CHEIE- DE LA 20.000 EURO! CASE LEMN. CASE ZIDARIE

Prestezi servicii in constructii, amenajari interioare, amenajari exterioare, instalatii, gradinarit? Esti liber sa te prezinti aici.

CASE LA CHEIE- DE LA 20.000 EURO! CASE LEMN. CASE ZIDARIE

Mesajde axconsrl » Mie Sep 26, 2012 2:33 pm

Constructii case, vile, case de vacanta, pensiuni, sedii birouri - la rosu/ la cheie!

Case din zidarie caramida sau BCA, case din lemn , cabane, locuinte multifamiliale, duplex-uri, pensiuni,hoteluri .

Zeci de modele de case intre 20 - 40.000 euro !! Oriunde in tara, fara costuri suplimentare!

Proiectare ( Proiect gratuit pentru contracte ) KIT materiale case la rosu/la cheie !!

1000 planuri case, planuri vile, planuri hoteluri, planuri pensiuni la dispozitia dvs. Case ieftine! Constructii case lemn, constructii case zidarie.Constructii pensiuni, constructii hoteluri.

Construim case de calitate, in toata tara ,case trainice si durabile, dupa proiectul / planul nostru sau al dumneavoastra !! Cartea tehnica a constructiei !

Doriti realizarea casei visate fara probleme , fara alergatura, fara timp pierdut, fara costuri ascunse sau cheltuieli suplimentare? Construiti cu noi!

Proiecte case, proiecte pensiuni,proiecte hoteluri, proiecte restaurante,magazine. Constructii in toata tara.

Contact : contact.bestproiect@gmail.com 0766415043
axconsrl
 
Mesaje: 13
Membru din: Vin Aug 19, 2011 6:53 pm

Re: CASE LA CHEIE- DE LA 20.000 EURO! CASE LEMN. CASE ZIDARI

Mesajde florentinab » Joi Oct 11, 2012 10:19 am

Mi-as dori si eu o casa mica, undeva la munte, intr-o poiana cu flori, pe malul unui rau. :) Dar ce poti sa faci cu un salariu de bibliotecar de 800 lei :x ?
florentinab
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Feb 08, 2012 9:52 pm

Re: CASE LA CHEIE- DE LA 20.000 EURO! CASE LEMN. CASE ZIDARI

Mesajde marcelb » Joi Oct 11, 2012 11:39 am

florentinab scrie:Mi-as dori si eu o casa mica, undeva la munte, intr-o poiana cu flori, pe malul unui rau. :) Dar ce poti sa faci cu un salariu de bibliotecar de 800 lei :x ?


In zonele de munte sunt multe casute mici de lemn, vechi, nefolosite. Poate reusesti sa gasesti una intr-o stare si la un pret acceptabil. Succes!
marcelb
 
Mesaje: 457
Membru din: Lun Ian 14, 2008 12:00 am


Înapoi la Oferte de servicii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron