Schimbarea unui acoperis

Acoperisuri, invelitori, tigla metalica, tigla ceramica, tigla beton, tot ce trebuie sa stii pentru a avea invelitoarea potrivita pentru casa ta!

Schimbarea unui acoperis

Mesajde radubest » Joi Mar 05, 2015 12:40 pm

Buna ziua, as dori sa schimb acoperisul casei, in aceasta vara si nu sunt foarte hotarat cu ce firma sa lucrez. Am cerut cateva oferte de la cei mai importanti producatori de tigla metalica si m-am oprit la Caretta. Mi-au trimis o oferta foarte buna, la un pret avantajos incluzand si accesoriile necesare intregului sistem. As dori pareri in ceea ce priveste raportul calitate/ pret.
radubest
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 05, 2015 12:34 pm

Re: Schimbarea unui acoperis

Mesajde Ovidiuu » Mar Mar 10, 2015 9:52 am

Sunt unul din clientii acestei firme. Mi-am schimbat intreg sistemul de acoperis acum 5 ani. Pana in prezent, ma declar multumit, nu am avut nici o problema. In ceea ce priveste raportul calitate/pret, am ajuns la concluzia ca ei isi permit sa ofere calitate la un pret mai scazut fata de ceilalti deoarece sunt producatori. In plus Caretta colaboreaza cu echipe specializate de montaj si acorda si garantie pentru lucrarile executate de acestia .
Ovidiuu
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mar 10, 2015 9:29 am

Re: Schimbarea unui acoperis

Mesajde lilysor » Lun Apr 06, 2015 10:00 pm

radubest scrie:Buna ziua, as dori sa schimb acoperisul casei, in aceasta vara si nu sunt foarte hotarat cu ce firma sa lucrez. Am cerut cateva oferte de la cei mai importanti producatori de tigla metalica si m-am oprit la Caretta. Mi-au trimis o oferta foarte buna, la un pret avantajos incluzand si accesoriile necesare intregului sistem. As dori pareri in ceea ce priveste raportul calitate/ pret.

Sunt foarte buni si eu un pret destul de ok. Verisoara mea si-a pus acoperis de la ei si, desi a avut un accodent in timpul unei furtuni a doua zi au venit si au reparat foarte repede totul.
lilysor
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Noi 15, 2014 11:00 pm


Înapoi la Sisteme de acoperisuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron