Sa locuim mai frumos, mai cu stil...cu decoratiuni originale

Idei si proiecte de design interior

Sa locuim mai frumos, mai cu stil...cu decoratiuni originale

Mesajde constructii24 » Joi Sep 29, 2011 10:11 am

Schimbarea decoratiuniilor si amenajarea intrun stil nou al locuintei este o placere pentru ochii nostrii, chiar daca conceptul de design cel vechi este pur si simplu schimbat sau ca adaugam lucruri noi la interiorul deja amenajat! Aduceti un aer nou in locuinta dvs. cu decoratiuni originale!
Prea mult mobilier sau decoratiuni supraincarca camera, asadar lasati numai ce este necesar cu adevarat.
Iluminatul joaca si el un rol important, aveti grija ca incaperiile sa fie dotate cu suficiente surse de lumina, bine plasate, pentru ca ulterior sa poata fii folosite efficient.
Atentie la cum aranjati mobilierul in camera, in comparatie lungime si inaltime!!! Diferentele mari aduc o stare de neliniste si nu se asorteaza estetic!
Comentati acest subiect, poate aveti si alte sugestii privind amenajarile de interior!
Avatar utilizator
constructii24
 
Mesaje: 35
Membru din: Mie Aug 10, 2011 2:07 pm
Localitate: Voivodeni / Mures

un stil aparte in reamenajarea caminului tau

Mesajde irinaianosi » Mar Noi 01, 2011 6:28 pm

Fa o schimbare in casa ta cu ajutorul decoratiunilor din fier forjat.
irinaianosi
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 01, 2011 6:11 pm

Re: Sa locuim mai frumos, mai cu stil...cu decoratiuni origi

Mesajde Vadym » Mie Noi 30, 2011 1:47 pm

constructii24 scrie:Intotdeauna mi-au placut decoratiunile cu un stil mai vechi......asa ceva retro......cand stii sa le combini bine arata super!!!
Vadym
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Noi 03, 2011 11:46 am

Re: Sa locuim mai frumos, mai cu stil...cu decoratiuni origi

Mesajde queensoft » Dum Dec 11, 2011 1:14 pm

Ce se recomanda pentru o garsoniera, marime medie (33 mp in total)?
Eu ma gindeam la niste rafturi suspendate, mai lungi decat inalte, pentru carti si alte chestii micute.
queensoft
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Noi 29, 2010 12:00 am

Re: Sa locuim mai frumos, mai cu stil...cu decoratiuni origi

Mesajde lore16 » Joi Feb 02, 2012 7:12 pm

Eu una as ameneja intr-o garsoniera un dormitor cu un pat matrimonial de 160 latime, si as aranja in asa fel o canapea cu o masuta de cafea ca si cum ar fii o a doua incapere; daca ai idei bune poti sa amenajezi cu bani putini, o garsoniera foarte sic si utila in acelasi timp. O decoratiune pusa la locul ei schimba incaperea.
lore16
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Aug 09, 2009 11:00 pm


Înapoi la Design interior

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori