Wall sticker

Idei si proiecte de design interior

Wall sticker

Mesajde queensoft » Lun Oct 22, 2012 3:29 pm

Aveti asa ceva sau ati fi interesat sa achizionati ?
Ce pret ati fi dispus sa cheltuiti pentru asa ceva ?
Fişiere ataşate
DSC_4349.jpg
queensoft
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Noi 29, 2010 12:00 am

Re: Wall sticker

Mesajde little_mariana » Dum Oct 28, 2012 11:57 am

Imi plac stickerele de genul acesta, insa intotdeauna ma dezamageste pretul... Sunt prea scumpe, si in plus, nici nu sunt sigura daca as putea sa-l pun pe perete incat sa fie aplicat bine. In loc de a decora peretii, eu prefer sa pun cateva postere pe mobila. Sunt mai usor de pus, de dat jos, de inlocuit etc. decat stickerele de perete. Cei care sunt mai creativi sau talentati pot sa-si picteze singuri ceva si sa decoreze, astfel iese ceva unic si original.
little_mariana
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Dec 16, 2011 11:41 pm

Re: Wall sticker

Mesajde lady_a » Mar Oct 30, 2012 5:28 pm

Foarte dragut!!!!! :P Imi place ,eu mi-as decora camera!!!!
lady_a
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Sep 25, 2012 2:29 pm

Re: Wall sticker

Mesajde MaryanConstantin » Joi Noi 01, 2012 6:12 pm

Intr-adevar, sunt scumpe stickerele, dar se merita macar unul, da multa energie pozitiva camerei, un copac este, dupa parerea mea cel mai potrivit, de asemenea orice element din natura este deosebit. Mult succes!
MaryanConstantin
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Oct 30, 2012 8:09 pm

Re: Wall sticker

Mesajde vulpitza » Mar Ian 22, 2013 4:14 pm

Si pe mine m-ar interesa achizitionarea unui asemenea sticker pentru cand imi voi redecora living-ul. Stiu ca as vrea unul cu o papadie, gen
sticker papadie.jpeg
sticker papadie.jpeg (13.26 KiB) Vizualizat de 4793 ori


Cred ca as da pe el pana in 200 de lei.
vulpitza
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Ian 22, 2013 4:08 pm

Re: Wall sticker

Mesajde Irimie.Marcela » Vin Ian 25, 2013 8:37 am

Salut, eu mi-am luat decostickere de ceva timp, si pt dormitor si pt living, si sunt chiar foarte entuziasmata de ele. Au fost primele lucruri pe care invitatii mei le-au remarcat. Pot sa spun ca, chiar merita micuta investitie, schimba in totalitate ambientul! Mai am de gand sa cumpar in viitorul apropiat cateva. Apropo,recent am vazut pe pagina la Proges un sticker asemanator cu cel pe care ti-l doresti tu http://www.proges.ro/decostickere/page1.html.
Ps. Sunt si reduceri, din cate am vazut bugetul tau e mai mult decat suficient :)
Irimie.Marcela
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Ian 21, 2013 3:18 pm

Re: Wall sticker

Mesajde manadite » Dum Ian 27, 2013 12:50 pm

Am un perete gol de vreo 7 luni si tot caut un sticker care sa se integreze, un copac, ceva, dar preturile sunt cam piperate, dupa parerea mea.
Cred ca o sa ma opresc la un tapet stilizat. Mai astept, mai caut... sincer vorbind, stcikerul bine ales da o nota aparte ambientului.
manadite
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 27, 2013 12:39 pm

Re: Wall sticker

Mesajde muschu » Dum Ian 27, 2013 4:16 pm

manadite scrie:Am un perete gol de vreo 7 luni si tot caut un sticker care sa se integreze, un copac, ceva, dar preturile sunt cam piperate, dupa parerea mea.
Cred ca o sa ma opresc la un tapet stilizat. Mai astept, mai caut... sincer vorbind, stcikerul bine ales da o nota aparte ambientului.


Cateva idei de stickere avand ca si tematica copacii:

Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
muschu
 
Mesaje: 147
Membru din: Mie Mai 09, 2007 11:00 pm

Re: Wall sticker

Mesajde dianaadi » Mie Feb 27, 2013 12:31 am

Sunt foarte frumoase si poate prea scumpe avand in vedere nivelul nostru de salarizare, si mai ales ca in momentul in care trebuie sa dai cu var ele trebuie inlocuite. Nu cred ca e o ideea buna pentru cei cu copii mici care fac pozne si necesite varuit in casa mai des :)
dianaadi
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Feb 19, 2013 11:44 pm

Re: Wall sticker

Mesajde promo » Lun Apr 22, 2013 5:22 pm

dianaadi scrie:Sunt foarte frumoase si poate prea scumpe avand in vedere nivelul nostru de salarizare, si mai ales ca in momentul in care trebuie sa dai cu var ele trebuie inlocuite. Nu cred ca e o ideea buna pentru cei cu copii mici care fac pozne si necesite varuit in casa mai des :)


Da' cred ca merg relipite dupa varuiala, se da iarasi cu adeziv si sta. Insa daca repeti actiunea asta de prea multe ori, se poate sa deteriorezi stickerul. De fapt, asta-i singura problema, insa daca lucrezi cu grija de fiecare data, poate tine mult timp.

Oricum, stickerele sunt recomandate mai mult camerelor tinerilor si copiilor, pentru ca le coloreaza si le aprinde imaginatia. Pentru adulti nu prea-si au rostul, sau cel putin pentru barbati. :))
Magazin online specializat in tapet, fototapet si stickere.
promo
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Apr 22, 2013 5:09 pm
Localitate: Bucuresti

Următorul

Înapoi la Design interior

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori