Saltelele Dormeo.

Idei si proiecte de design interior

Saltelele Dormeo.

Mesajde postolache69 » Sâm Aug 18, 2012 1:24 pm

Saltelele Dormeo sunt foarte comode si practice.
postolache69
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Aug 15, 2012 11:09 pm

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde muha_huma » Sâm Aug 18, 2012 5:08 pm

postolache69 scrie:Saltelele Dormeo sunt foarte comode si practice.


... si scumpe, as adauga eu !
muha_huma
 
Mesaje: 132
Membru din: Mie Aug 11, 2010 9:30 am

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde Pop Aurica » Vin Sep 14, 2012 7:36 am

Am vazut ca au mai multe variante.
Stie cineva care sunt cele mai bune pentru probleme de coloana?
Intradevar pretul este cam mare pentru buzunarele romanilor.
Pop Aurica
 
Mesaje: 70
Membru din: Joi Oct 28, 2010 11:00 pm

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde drhouse » Mie Ian 15, 2014 3:44 pm

Parerea mea personala este ca sunt scumpe la ceea ce ofera si in general ma feresc de turcisme si chinezarii la suprapret.
Incearca saltelele de la Somproduct si ai sa ramai uimit de calitatea acestora. Am testat multe saltele inainte sa iau o decizie si in final am optat pentru o saltea Vasco Memory. Salteaua este mult peste ce am vazut la Dormeo si ca aspect si ca feeling; ma trezesc mai odihnit si fara dureri de spate.
Am cautat un producator pentru ca am vrut o saltea la o dimensiune mai ciudata, iar cei de la Somproduct mi-au facut salteaua exact la dimensiune. Se potriveste la fix. Sunt oameni foarte de treaba, consiliere super, transport gratuit si produse de calitate. Ii recomand fara ezitare.

Salteaua : http://www.ramedepat.ro/saltele/saltele ... osime.html
drhouse
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 15, 2014 3:15 pm

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde Ivona37 » Sâm Ian 25, 2014 8:38 am

Si eu tot Vasco Memory am si intr-adevar sunt foarte multumita pana acum (de 2 ani o am). :)
Ivona37
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Ian 25, 2014 8:27 am

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde qetsiyah » Lun Ian 27, 2014 10:20 pm

Eu am noua saltea de la dormeo topper roll-up si sunt multumita, o pot lua oricand cu mine in vacanta, se poate strange, ocupa putin loc si se poate pune peste orice fel de pat. Si da, preturile sunt cam scumpe dar merita.
qetsiyah
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Ian 27, 2014 10:09 pm

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde FloriA » Joi Ian 30, 2014 10:25 am

Si eu mi-am luat tot de la Somproduct si sunt foarte multumita. Am si de la Dormeo dar sincer nu a meritat banii. Salteaua de la Somproduct se comporta foarte bine,e super confortabila si am luat-o la un pret corect. Am primit si perne bonus de foarte buna calitate.
Intr-un cuvant sunt: multumita. Despre livrare pot spune ca s-a facut in conditii foarte bune chiar daca le-au livrat de la Baia Mare, servicii de calitate = produse de calitate. Va recomand cu incredere saltelele celor de la Somproduct.
FloriA
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 30, 2014 10:10 am

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde Constantin Caldararu » Joi Ian 30, 2014 7:10 pm

Va recomand cu incredere saltelele celor de la Dormeo.
Constantin Caldararu
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Sep 29, 2013 10:51 am

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde STINGACIU DANIELA » Mie Mar 26, 2014 9:20 am

Si pe mine m ar interesa ahizitionarea unei saltele Dormeo,stiu ca sunt scumpe dar am vazut ca au oferta in Kaufland undeva intre 500 ron si 1200 ron cu niste tichete lipite pt discount, Care o fi cea mai buna optiune pentru un somn linistit fara dureri de spate(sincer m am saturat de ele)
STINGACIU DANIELA
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mar 26, 2014 9:15 am

Re: Saltelele Dormeo.

Mesajde silviubaroiu » Mie Mar 26, 2014 3:31 pm

STINGACIU DANIELA scrie:Si pe mine m ar interesa ahizitionarea unei saltele Dormeo,stiu ca sunt scumpe dar am vazut ca au oferta in Kaufland undeva intre 500 ron si 1200 ron cu niste tichete lipite pt discount, Care o fi cea mai buna optiune pentru un somn linistit fara dureri de spate(sincer m am saturat de ele)


Sincer, eu nu cred ca ce vand aia la Kaufland e Dormeo. Asa am luat si eu o tigaie magica minune de la un magazin din Grand Arena dar s-a dovedit un fals ieftin vandut pe bani grei.
silviubaroiu
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Dec 13, 2012 10:46 am

Următorul

Înapoi la Design interior

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron