Tapet?

Idei si proiecte de design interior

Re: Tapet?

Mesajde EmaO » Joi Apr 23, 2015 3:21 pm

E foarte simplu sa montezi tapetul si e si rezistent, deci tapet! ;)
EmaO
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Apr 23, 2015 3:19 pm

Re: Tapet?

Mesajde kristinap » Mie Mai 13, 2015 10:00 am

Si pe mine m-ar tenta tapet pentru camera copiilor. Oare cat va rezista?
kristinap
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Oct 15, 2014 8:51 am

Re: Tapet?

Mesajde cettat » Vin Mai 15, 2015 9:26 pm

Tapetul este indicat mai ales in camera copiilor pt ca se poate spala usor si il poti schimba ori de cate ori doresti,astfel vii cu ceva nou in camera copilului!
cettat
 
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Re: Tapet?

Mesajde DricA » Vin Sep 22, 2017 3:21 pm

Eu am tapet acasa si sunt multumita de el. am pus in camera copilului si el e la fel de incantat. l-am cumparat online. daca vrei sa cumperi gasesti pe folina.ro tapet pentru dormitor.
https://www.folina.ro/tapet
DricA
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Sep 22, 2017 3:17 pm

Re: Tapet?

Mesajde Simona Ionescu » Lun Noi 06, 2017 3:02 pm

Voi cum va ganditi sa amenajati camera copilului? Modelele de tapet decorativ vine in ajutorul tau in alegerea unui décor potrivit pentru camera copilului tau. Eu am gasit pe emenatwork ce imi doream. Tapetul este usor de intretinut asa incat micutul isi poate exprima creativitatea pe peretii camerei. Se curata usor cu o laveta umeda si gasesti modele diferite si culori pentru orice stil doresti. Recomand cu incredere!
Simona Ionescu
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Oct 05, 2017 8:57 am

Re: Tapet?

Mesajde mesterilocali » Vin Ian 14, 2022 11:45 am

Iar pentru cei care au nevoie sa stie cum se pune tapetul https://mesterilocali.ro/blog/cum-se-pune-tapetul-varianta-fara-experienta , pe Mesteri Locali puteti citi despre experienta unei persoane care nu lucreaza in domeniul constructii.
mesterilocali
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Sep 11, 2019 10:03 pm
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Design interior

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori