Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Sfaturi privind achizitia si exploatarea aparaturilor electronice si electrocasnice.

Moderator: raziel

Re: Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Mesajde ceauscc » Dum Mai 08, 2011 9:11 pm

nu o sa-ti iasa ca cea din comert niciodata...oricat de peformant ar fi robotul...
ceauscc
 
Mesaje: 34
Membru din: Mie Ian 26, 2011 10:48 am

Re: Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Mesajde anca29 » Dum Mai 08, 2011 9:15 pm

Sincer...nu am auzit de asa ceva,dar totusi poate exista.
anca29
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Noi 06, 2010 12:00 am

Re: Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Mesajde Ramo Mona » Lun Mai 09, 2011 3:35 pm

Robotul de bucatarie este mult mai util asa ca daca eu ar trebui sa aleg intre astea 2 as alege cu siguranta robotul de bucatarie.
Ramo Mona
 
Mesaje: 188
Membru din: Dum Feb 06, 2011 1:45 am

Re: Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Mesajde florina11 » Vin Iun 03, 2011 7:14 pm

Nu am auzit de asa ceva.nu zic ca nu se poate,dar eu nu stiu.eu il folosesc la alte lucruri.
florina11
 
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Noi 13, 2010 12:00 am

robot de bucatarie

Mesajde roza » Lun Aug 29, 2011 4:01 pm

As dori sa cumpar un robot de bucatarie, dar am observat ca multe au storcator pentru citrice.Pe mine m-ar interesa un robot care are storcator pentru fructe si legume in general, unul performant. Imi poate recomanda cineva un model bun?
roza
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 12:39 am

Re: Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Mesajde simona91florescu » Joi Sep 22, 2011 12:28 pm

DEsi robotul de bucatarie este foarte util in bucatarie nu am auzit sa existe vreo unul pt a face unt de arahide. :shock:
simona91florescu
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Sep 22, 2011 12:23 pm

Re: Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Mesajde ANELY » Vin Oct 07, 2011 8:19 pm

Robotul de bucatarie este parte integranta a confortului de zi cu zi. Din punctul meu de vedere este vital in a-ti usura munca in bucatarie.
Blenderul, in special, este "mana mea dreapta".
Gatesc pentru familia mea cu mult drag si nu as putea concepe sa renunt la oportunitatile ce ti le ofera tehnologia MODERNA: eficacitate, economisire timp si calitate a produselor finite obtinute prin procedeele moderne de taiere, pasare, mixare, stoarcere.
Este minunat! Totusi untul de arahide nu este atat de uzual folosit in bucataria noastra. Noi il cumparam.
ANELY
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Oct 30, 2010 11:00 pm

Re: Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Mesajde lorec » Vin Noi 04, 2011 8:13 am

eu folosesc robotul de bucatarie la aproape orice ... de la tocat de carne pana la tocat de zarzavaturi pt iarna. Insa nici eu nu am reusit sa fac pasta de arahide, desi intr-un pliant am vazut ca se poate. Am banuit ca poate au folosit unul mai special :?:
lorec
 
Mesaje: 53
Membru din: Mie Ian 26, 2011 10:31 am

Re: Roboti de bucatarie, storcatoare de fructe

Mesajde anisoara » Mie Noi 23, 2011 7:43 am

Cred ca nu as putea trai fara robot de bucatarie ;) Am vreo 4 modele....cu storcator,altul cu masina de tocat,am unul chiar cu masina de scos samburii la rosii.Sunt foarte utile in bucatarie si scutesti mult timp ;)
anisoara
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 23, 2011 7:37 am

Re: Robot de bucatarie

Mesajde Laura_Chirica » Mie Noi 23, 2011 3:13 pm

lautarescudaniel scrie:am eu robot de bucatarie de la bosch si merge foarte bine,


Si eu am un robot de bucatarie de la Bosch si merge foarte bine, sunt foarte multumita..
Laura_Chirica
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 02, 2011 9:04 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Electronice, electrocasnice

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori