mobila dormitor

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

mobila dormitor

Mesajde EMILUTA » Mie Apr 18, 2012 1:58 pm

Caut mobilier pentru un dormitor, dar ceea ce am vazut prin magazine mi-a lasat un gust amar( sunt scumpe, urate si de proasta calitate). As dori un sfat: oare se merita sa ma indrept spre mobila la comanda? Stie cineva o fabrica serioasa cu preturi accesibile si marfa buna in zona de sud a tarii (Bucuresti)?
EMILUTA
 
Mesaje: 53
Membru din: Vin Mai 20, 2011 9:41 am

Re: mobila dormitor

Mesajde marcelb » Mie Apr 18, 2012 4:15 pm

EMILUTA scrie:Caut mobilier pentru un dormitor, dar ceea ce am vazut prin magazine mi-a lasat un gust amar( sunt scumpe, urate si de proasta calitate). As dori un sfat: oare se merita sa ma indrept spre mobila la comanda? Stie cineva o fabrica serioasa cu preturi accesibile si marfa buna in zona de sud a tarii (Bucuresti)?

Cateva sugestii:
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Iti sugerez sa citesti si topicul: Mobila:cumparata sau pe comanda?
marcelb
 
Mesaje: 457
Membru din: Lun Ian 14, 2008 12:00 am

Re: mobila dormitor

Mesajde notever » Joi Apr 19, 2012 5:54 pm

Da, recomand sa faci mobila la comanda. Te simti si altfel cand stii ca e facuta dupa ideile tale. Si eu sunt pusa in situatia sa imi mobilez apartamentul, si voi recurge la metoda aceasta. Am studiat si piata - sunt din Cluj si am gasit in Targu Mures un designer f. bun, pretul e putin peste bugetul meu, dar un prieten si-a comandat prin ei, si recunosc ca arata f. bine. Sincer pentru o munca bine facuta, poti sa depasesti putin si granitele Bucurestiului. Dar pana atunci, eu stiu ca si Ikea face la comanda, si au si un soft specializat pe net. Daca tot esti acolo, incearca. Spor
notever
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Apr 14, 2012 12:31 pm

Re: mobila dormitor

Mesajde norbac » Sâm Iun 02, 2012 12:43 pm

Foarte frumos, trebuie sa fac si la mine niste modificari :)
norbac
 
Mesaje: 13
Membru din: Vin Iun 01, 2012 10:31 pm

Re: mobila dormitor

Mesajde just_lory » Sâm Noi 03, 2012 5:30 pm

Mobila la comanda are un avantaj in plus fata de mobila cumparata: faci dimensiunile care le vrei exact, poti sa o modifici si sa ii pui o amprenta personala daca vrei insa te ajunge la pret cam tot atat ca una cumparata sau chiar mai mult.
just_lory
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 01, 2010 12:00 am

Re: mobila dormitor

Mesajde CyleX4 » Mar Noi 06, 2012 8:04 pm

Gasesti piese de mobilier interesante la IKEA, MOBEXPERT, CASA RUSU; ... daca banii nu te dau afara din casa si spatiul de mobilat nu este prea mare, .. cu putin imaginatie si stil, poti executa mobila la comanda; ... atentie, insa, la calitatea finisajelor !!!
CyleX4
 
Mesaje: 137
Membru din: Joi Mar 01, 2012 8:46 pm

Re: mobila dormitor

Mesajde mihacorinamiha » Mie Noi 07, 2012 12:20 pm

Mie imi place mobila din magazine. Ieftina si frumoasa este la Casa Rusu. Sunt si mici intreprinzatori..care fac ce poftesti
mihacorinamiha
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Noi 07, 2012 12:18 pm

Re: mobila dormitor

Mesajde alex_scorpyon » Mie Dec 19, 2012 9:50 pm

La magazinele Lems se gaseste o mobila de dormitor destul de ok calitate-pret
alex_scorpyon
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 19, 2012 9:46 pm

Re: mobila dormitor

Mesajde marioarac » Dum Dec 30, 2012 11:04 pm

Da, si mie imi plac dormitoarele de la ei.
marioarac
 
Mesaje: 22
Membru din: Sâm Oct 01, 2011 8:06 am

Re: mobila dormitor

Mesajde mamaeb » Mie Ian 02, 2013 10:52 pm

De la Lems am mobila de dormitor a nepoatei mele de care sunt mai mult decat incantata! Ce mi-a placut cel mai mult a fost faptul ca am putut sa-mi fac (compun) singura mobila dorita in functie de dimensiunile camerei, adica, am putut sa comand exact corpurile dorite, culorile dorite! Sunt multumita pe deplin! ;)
mamaeb
 
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Următorul

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori