mobila dormitor

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: mobila dormitor

Mesajde Elamihaela » Dum Mar 15, 2015 5:48 pm

Pentru a-mi schimba mobila din dormitor, am apelat la un centru de comanda. Un reprezentant al magazinului a venit acasa, a facut masuratori si o schita a mobilierului. Intr-o saptamana am primit comanda, mi s-a montat mobila si sunt multumita. Personalul a dat dovada de profesionalism si seriozitate.
Elamihaela
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Feb 24, 2012 10:16 am

Re: mobila dormitor

Mesajde mari lori » Dum Mar 15, 2015 9:56 pm

Elamihaela scrie:Pentru a-mi schimba mobila din dormitor, am apelat la un centru de comanda. Un reprezentant al magazinului a venit acasa, a facut masuratori si o schita a mobilierului. Intr-o saptamana am primit comanda, mi s-a montat mobila si sunt multumita. Personalul a dat dovada de profesionalism si seriozitate.

Corect, asa am facut si eu si sunt foarte multumita de rezultat! Parca nuanta nu este tocmai pe placul meu, insa calitatea este multumitoare~!
mari lori
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Mai 07, 2014 3:20 pm

Re: mobila dormitor

Mesajde lorec » Lun Mar 16, 2015 12:12 am

Eu prefer mobila de dormitor in culori vesele si unicat. Cand am chef si timp prefer sa o pictez asa cum vad prin poze din alte tari.
lorec
 
Mesaje: 53
Membru din: Mie Ian 26, 2011 10:31 am

Re: mobila dormitor

Mesajde silvicap » Lun Mar 16, 2015 12:17 am

lorec scrie:eu prefer mobila de dormitor in culori vesele si unicat. Cand am chef si timp prefer sa o pictez asa cum vad prin poze din alte tari.

Ingenioasa idee, asta cu pictatul! Nu am mai vazut pana acum! Poate ne arati si noua niste poze, cand ai timp!
silvicap
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Anterior

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron