Modele de mobila de bucatarie

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: mobila

Mesajde lilishor4 » Joi Sep 05, 2013 8:49 am

Ramo Mona scrie:
mirelat scrie:Aici ai de unde alege: https://www.casesigradini.ro/oferte/s/1/ ... -bucatarie


foarte frumoase modelele

modelele wind wenge imi plac cel ami mult de acolo
lilishor4
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Aug 21, 2013 6:46 pm

Re: Modele de mobila de bucatarie

Mesajde Vladriana » Vin Oct 25, 2013 7:57 am

Si eu trebuie sa schimb bucataria si voi face tot la comana din modelele de mai sus. Voi pune faianta doar in spatele mobilei si voi combina gresie cu parchet.
Vladriana
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Apr 11, 2013 11:01 am

Re: Modele de mobila de bucatarie

Mesajde niculae2013 » Vin Oct 25, 2013 12:18 pm

Si cum vei face combinatia asta? Adica in ce zona pui parchet si in ce zona gresie? Uite, la asta nu m-am gandit pana acum, dar suna interesant.
niculae2013
 
Mesaje: 40
Membru din: Joi Ian 24, 2013 11:23 am

Re: Modele de mobila de bucatarie

Mesajde cyucy » Dum Oct 27, 2013 12:14 am

Nici eu nu m-am gandit la aceasta combinatie, si, recunsoc ca nu-mi surade ideea! Adica, s-ar putea sa se simta denivelare intre ele!
cyucy
 
Mesaje: 34
Membru din: Mie Aug 12, 2009 11:00 pm

Re: Modele de mobila de bucatarie

Mesajde onedeedee » Mar Oct 29, 2013 9:56 am

Acum ca mi-am luat si eu apartament, treptat va trebui sa mi-l mobilez. Cu siguranta voi gasi aici sfaturi si modele care ma vor inspira.
onedeedee
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Dec 06, 2011 9:55 am

Re: Modele de mobila de bucatarie

Mesajde marcelb » Mar Oct 29, 2013 7:53 pm

onedeedee scrie:Acum ca mi-am luat si eu apartament, treptat va trebui sa mi-l mobilez. Cu siguranta voi gasi aici sfaturi si modele care ma vor inspira.


Felicitari pentru apartament si sa-l stapanesti fericit! In privinta mobilarii, sfatul meu este sa nu te grabesti doar pentru a nu sta cu el gol, pe considerentul ca in timp inlocuiesti ce nu-ti place. Risti sa risipesti banii, si, foarte posibil, sa ramai ani buni cu respectivele piese de mobilier.

Cel putin eu asa am patit cand am facut cate un compromis in ale mobilarii. Am scapat de mobila nedorita doar odata cu schimbarea locuintei.
marcelb
 
Mesaje: 457
Membru din: Lun Ian 14, 2008 12:00 am

Re: Modele de mobila de bucatarie

Mesajde niculae2013 » Vin Noi 01, 2013 9:38 am

marcelb scrie:
onedeedee scrie:Acum ca mi-am luat si eu apartament, treptat va trebui sa mi-l mobilez. Cu siguranta voi gasi aici sfaturi si modele care ma vor inspira.


sfatul meu este sa nu te grabesti doar pentru a nu sta cu el gol, pe considerentul ca in timp inlocuiesti ce nu-ti place. Risti sa risipesti banii, si, foarte posibil, sa ramai ani buni cu respectivele piese de mobilier.

Are mare dreptate. Si inca o chestie: cand te decizi la un stil, fa toata casa la fel, nu bucatarie rustica, sufragerie stil minimalist si dormitor vintage. Uite aici o gramada de imagini, pentru inspiratie: https://www.casesigradini.ro/imagini.html
niculae2013
 
Mesaje: 40
Membru din: Joi Ian 24, 2013 11:23 am

Mobila de bucatarie

Mesajde pollet_a » Mar Apr 15, 2014 11:02 pm

SA VINA ODATA SI ZILE MAI CALDE, CA M-AM CAM SATURAT........!!!!!
VREAU SA-MI IAU MOBILA LA BUCATARIE......

O seara buna, tuturor !
PASTE FERICIT ! :D
pollet_a
 
Mesaje: 50
Membru din: Sâm Oct 30, 2010 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori