pat suspendat

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: pat suspendat

Mesajde buniv » Dum Oct 27, 2013 12:25 am

Se salveaza mult spatiu, sunt practice si le poti folosi pana la o varsta mai mare a copiilor! Deci...sunt de acord!
buniv
 
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Re: pat suspendat JANGO

Mesajde ady.iacob » Lun Oct 28, 2013 1:36 pm

Sunt de acord cu paturile suspendate. Doresc sa achizitionez si eu unul. Ce parere aveti de acest pat?

https://www.casesigradini.ro/oferte/f/7/ ... APUS-JANGO
ady.iacob
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Oct 28, 2013 1:26 pm

Re: pat suspendat JANGO

Mesajde to_nica » Lun Oct 28, 2013 4:14 pm

ady.iacob scrie:Sunt de acord cu paturile suspendate. Doresc sa achizitionez si eu unul. Ce parere aveti de acest pat?

https://www.casesigradini.ro/oferte/f/7/ ... APUS-JANGO

Mi se pare foarte ok patul - din asta au si finutii mei de vreo 2 ani si niciunul n-a patit nimic. Patul e solid. Ma rog, aproximativ la fel este patul, nu e exact (!) ca ala. Intelegi tu. Deci, alege-l cu incredere.
to_nica
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Oct 28, 2013 3:48 pm

Re: pat suspendat

Mesajde ady.iacob » Lun Oct 28, 2013 4:49 pm

Multumesc pentru sfaturi!
ady.iacob
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Oct 28, 2013 1:26 pm

Re: pat suspendat JANGO

Mesajde mirelat » Lun Oct 28, 2013 5:27 pm

ady.iacob scrie:Sunt de acord cu paturile suspendate. Doresc sa achizitionez si eu unul. Ce parere aveti de acest pat?

https://www.casesigradini.ro/oferte/f/7/ ... APUS-JANGO


Patul acesta este chiar dragut. Si imi place ca pare destul de sigur, cu partea acea laterala de protectie.

Cred ca pana acum am avut o parere preconceputa despre paturile etajate, cum ca sunt periculoase, dar in acesta chiar as indrazni sa-mi las copiii sa doarma!
Avatar utilizator
mirelat
 
Mesaje: 132
Membru din: Dum Feb 15, 2009 12:00 am

Re: pat suspendat

Mesajde onedeedee » Mar Oct 29, 2013 9:53 am

Sunt ok aceste paturi in camera copiilor insa dupa o anumita varsta as opta pentru o varianta de pat suspendat.
onedeedee
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Dec 06, 2011 9:55 am

Re: pat suspendat

Mesajde niculae2013 » Vin Noi 01, 2013 9:39 am

onedeedee scrie:Sunt ok aceste paturi in camera copiilor insa dupa o anumita varsta as opta pentru o varianta de pat suspendat.

tu ce varsta recomanzi? care e acea anumita varsta? of, parca trebuie sa scot vorbele cu clestele de la tine
niculae2013
 
Mesaje: 40
Membru din: Joi Ian 24, 2013 11:23 am

Re: pat suspendat

Mesajde Aidas » Sâm Feb 01, 2014 4:26 pm

gyana scrie:
myky22 scrie:eu nu prea sunt de acord cu aceste patuturi... cade el din pat normal, atat imi mai trebuie sa cada si de sus


De asta mi-e si mie frica. Am o oarecare retinere fata de aceste paturi, la siguranta ma refer. Ca salvezi spatiu, asta e adevarat, cred ca mai astept. Cel mic are doar 1 an si jumatate, nu cred ca e indicat.


Parerea mea este ca toti copiii au visuri, unele chiar urate, care ii fac sa devina timorati si astfel au o probabilitate foarte mare sa cada din patul suspendat. Sincer, eu nu recomand.
Aidas
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Feb 01, 2014 4:14 pm

Re: pat suspendat

Mesajde STINGACIU DANIELA » Mie Mar 26, 2014 9:23 am

Si mie imi este teama sa cumpar paturi etajate desi i-ar ajuta pe baieti sa aiba mai mult spatiu in camera. Cel mic are doar 3 ani si jumatate, l-as pune in patul de jos, dar cel mare are deja 11 ani si 39 de kg, mi-ar fi frica sa nu cada cu pat cu tot peste cel mic.
STINGACIU DANIELA
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mar 26, 2014 9:15 am

Re: pat suspendat

Mesajde myky22 » Sâm Mar 29, 2014 10:57 pm

Nu sunt de acord cu aceste paturi, am si eu doi baieti si cel mare si asa se ridica noaptea si mi-a cazut din pat normal. Dar de acolo de sus, in somn, iti dai seama...
myky22
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Dec 09, 2010 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori