pat suspendat

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: pat suspendat

Mesajde mamaeb » Lun Mai 25, 2015 10:28 pm

Ador aceasta idee de paturi suspendate!Copiii vor avea spatiu mai mult in camera pentru joaca lor!
mamaeb
 
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Re: pat suspendat

Mesajde alinah » Mar Iun 09, 2015 1:13 pm

Sunt foarte practice in general pentru copii, desi am apartamnet mic in viitor voi face pat suspendat pt mai mult spatiu in camera.
alinah
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Dec 21, 2013 4:18 pm

Re: pat suspendat

Mesajde Ramo Mona » Sâm Sep 05, 2015 10:10 pm

depinde la ce te referi cand spui suspendat, daca te referi la suprapuse cred ca sunt foarte utile pentru spatiile mici si unde sunt multi copii.
Ramo Mona
 
Mesaje: 188
Membru din: Dum Feb 06, 2011 1:45 am

Re: pat suspendat

Mesajde Marinuta » Vin Iun 10, 2016 11:45 am

Dezavantajul este acela ca cel care doarme la perete si se trezeste noaptea sa mearga la wc este posibil sa cada de la inaltime(amentit,somnoros).
Mai bine este un pat rabatabil pt. de2 pers.latime de aprox.120 cm,lungime de 180-190 cm(pt. copii) si ocupa cam tot acelasi spatiu.
Mi este un avantaj ca in timpul zilei pot sa stea amandoi intinsi pe pat la TV, sa sara in pat etc. La cel suspendat este mai"periculos". Uita-te pe cei cu sistem de rabatare simplu care nu se strica: www.rabatbed.ro
Marinuta
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Iun 15, 2014 12:44 pm

Re: pat suspendat

Mesajde Marcos » Dum Iul 10, 2016 4:35 pm

eu am dormit in pat suspendat in studentie, niciodata nu am vrut patul de jos. daca e si pentru copii e cu atat mai distractiv. Sora mea are pentru copii: patul sus si dedesupt birouri...f. practic si frumos
Marcos
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Dec 11, 2015 1:33 pm

Anterior

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori