Schimbare mobila bucatarie

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Schimbare mobila bucatarie

Mesajde Pop Aurica » Vin Ian 20, 2012 8:16 am

Doresc sa-mi schimb mobilierul din bucatarie. Ce-mi recomandati?
Mentionez ca este o bucatarie de apartament. Mobila prefer sa fie la comanda dar cu aparatura incorporata.
Plita si cuptorul prefer sa fie electrice. Stiti o firma serioasa in zona Satu Mare?
Pop Aurica
 
Mesaje: 70
Membru din: Joi Oct 28, 2010 11:00 pm

Re: Schimbare mobila bucatarie

Mesajde marcelb » Vin Ian 20, 2012 10:05 am

Eu sunt foarte multumit de mobila de bucatarie facuta la comanda de o firma din Oradea, precis gasesti si in Satu Mare firme care fac lucrari de calitate.

Ce vreau eu sa-ti sugerez (eu cel putin asa am procedat) e sa mergi pe cuptor electric si plita pe gaz. Adica sa ai alternativa, daca pica curentul din diverse motive, poti folosi gazul, si invers.
marcelb
 
Mesaje: 457
Membru din: Lun Ian 14, 2008 12:00 am

Re: Schimbare mobila bucatarie

Mesajde filipancayony » Mar Ian 24, 2012 11:39 am

cam dupa cat timp trebuie schimbata mobila in bucatarie? este vreo regula sau ...dupa cum vrei...
filipancayony
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Sep 20, 2011 9:12 am

Re: Schimbare mobila bucatarie

Mesajde muha_huma » Mar Ian 24, 2012 8:36 pm

filipancayony scrie:cam dupa cat timp trebuie schimbata mobila in bucatarie? este vreo regula sau ...dupa cum vrei...


Daca mobila este in stare buna, este functionala, nu vad de ca ar trebui schimbata. Asa putem munci toata viata doar ca sa schimbam mobila prin casa.

Daca ai bani, mai bine fa-ti niste vacante!
muha_huma
 
Mesaje: 132
Membru din: Mie Aug 11, 2010 9:30 am

Re: Schimbare mobila bucatarie

Mesajde elenafr » Dum Ian 29, 2012 2:40 pm

filipancayony scrie:cam dupa cat timp trebuie schimbata mobila in bucatarie? este vreo regula sau ...dupa cum vrei...


Eu imi schimb mobila din bucatarie atunci cand e degradata si este prea scump sa repar anumite elemente distruse sau cand nu mai corespunde cu necesitatile mele si am nevoie de mai mult spatiu de depozitare. Bineinteles ca poti sa o schimbi oricand doresti atunci cand nu se pune problema banilor, chiar si lunar sau anual.
elenafr
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Noi 12, 2010 12:00 am

Re: Schimbare mobila bucatarie

Mesajde asmin » Joi Mar 15, 2012 10:22 am

Acum mai mult se pune problema banilor ca nu ne mai ajung.
Daca as avea posibilitate si eu mi-as schimba mobila de bucatarie
asmin
 
Mesaje: 56
Membru din: Mie Feb 22, 2012 2:50 pm

Re: Schimbare mobila bucatarie

Mesajde florydogaru » Sâm Apr 21, 2012 7:22 pm

Si eu sunt de parere ca daca totusi mobila este buna nu trebuie schimbata ci mai bine ai merge in vacanta. Viata este prea scurta penru a investi in lemne.
florydogaru
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 04, 2011 11:34 am


Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori