Am nevoie de un sfat de vânzări.

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Am nevoie de un sfat de vânzări.

Mesajde Elena Ruxandra » Vin Sep 22, 2023 10:09 pm

Am o mică producție în Moldova și vreau să încerc să încep să-mi vând produsele în Europa. Dar nu știu deloc de unde să încep acest proces. Mă puteți sfătui cu privire la ceea ce este necesar pentru acest lucru?
Elena Ruxandra
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iun 08, 2023 8:39 am

Re: Am nevoie de un sfat de vânzări.

Mesajde Maria Moretti » Vin Sep 22, 2023 10:21 pm

Bineînțeles, pot să vă împărtășesc experiența mea. În primul rând, ar trebui să vă interesați de transportul în țara care vă interesează. Eu, de exemplu, am început să fac comerț în Marea Britanie și am folosit un site unde poți posta anunturi pentru moldoveni în UK . Acesta este un fel de piață în care vă puteți plasa anunțurile și puteți atrage potențiali clienți. De asemenea, este important să înțelegeți cerințele și reglementările pentru produsele dvs. în țara în care intenționați să exportați.
Maria Moretti
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Iun 10, 2023 10:58 am

Re: Am nevoie de un sfat de vânzări.

Mesajde Elena Ruxandra » Vin Sep 22, 2023 10:33 pm

Vă mulțumesc foarte mult pentru acest sfat! Voi căuta cu siguranță informații despre transport și voi explora site-ul pe care l-ați recomandat. Este într-adevăr foarte util și sper că voi putea începe cu succes să export produsele mele în Europa.
Elena Ruxandra
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iun 08, 2023 8:39 am


Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori