Mobila de bucatarie la comanda

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: Mobila de bucatarie la comanda

Mesajde daroxi » Joi Iun 12, 2014 4:28 pm

Costiyo scrie:...Va recomand ca intr-o bucatarie sa va cumparati scaune metalice cu ceva burete pe sezut in locul celor clasice de lemn.


De ce recomanzi asta? ... Poate pentru ca cei carora le faci reclama vand doar acel tip de scaune!
Avatar utilizator
daroxi
 
Mesaje: 91
Membru din: Joi Ian 20, 2011 12:07 pm

Re: Mobila de bucatarie la comanda

Mesajde bella_casa » Joi Iun 19, 2014 2:21 pm

Sunt de acord cu mobila pe comanda, dar numai daca firma este din orasul in care locuiesti, ca sa iti asigure si montajul. De exemplu, eu m-am mutat in orasul sotului, dar sora mea este din Bucuresti si mi-a spus ca si-a schimbat mobila de bucatarie - marginile corpurilor incepusera sa se cojeasca, marginea de langa cuptor era putin innegrita cand am fost ultima data la ea, nu stiu ce se intamplase cu cuptorul ca nu se mai inchidea usa bine. In sfarsit, a strans bani, si-a mobilat bucataria si a schimbat aragazul. Cand am vizitat-o, nu mi-a venit sa cred ce frumos arata. Am intrebat-o de unde a comandat-o si mi-a zis ca are sediu doar in Bucuresti. Am vazut ca livreaza in toata tara, dar nu ma coafeaza, cine imi monteaza mobila cand ajunge? Am mai comandat online lucruri de la magazin din alte orase, dar nu ceva atat de important, nu cand vine vorba de montare si potrivire piese. In sfarsit. Un alt lucru care trebuie stiut cand se face mobila pe comanda este ca nu trebuie sa iei nimic fara schita camerei, a bucatariei in cazul de fata. De obicei firmele care fac mobila au nevoie de astfel de detalii ca sa iti sugereze un model potrivit. Daca tot dai un ban, macar sa te bucuri, nu sa te trezesti ca nu ai loc in bucatarie si te impiedici ba de scaun, ba de masa, pentru ca te-ai incapatanat sa ai cat mai multe corpuri. Am citit despre tot felul de trucuri ca sa faci o bucatarie cat mai incapatoare, dar pana la urma tot la masuratori se ajunge, degeaba te duci cu o poza si spui - ca asta vreau
bella_casa
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Ian 24, 2013 11:38 am

Re: Mobila de bucatarie la comanda

Mesajde Lucia C » Joi Ian 15, 2015 9:42 am

Buna Ziua!Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi, as dori sa stiu cateva firme serioase de mobila de bucatarie la comanda in Cluj Napoca? Doresc mobila stil rustic. Multumesc.
Lucia C
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Ian 14, 2015 12:36 am

Re: Mobila de bucatarie la comanda

Mesajde cetmam » Joi Ian 29, 2015 11:55 am

Tot pe comanda am si eu mobila de bucatarie, consider ca e cea mai buna varianta, mai ales daca stai la bloc si nu la casa unde ai putea sa amenajezi mobila in mai multe feluri avand spatiu mai mare! Sunt multumita de mobila la comanda facuta, iar calitatea materialului este buna!
cetmam
 
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Re: Mobila de bucatarie la comanda

Mesajde adrianacdx » Dum Feb 01, 2015 8:26 pm

gasesti pe google cam tot ce vrei
adrianacdx
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Ian 06, 2015 10:41 am

Anterior

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori