Pat in forma de masina

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: Pat in forma de masina

Mesajde petrilaana » Mar Feb 17, 2015 11:00 pm

mirelagavrila scrie:Am vazut unele paturi masinuta care se "mareau" (in lungime ), puteau fi folosite in dimensiuni diferite.


Interesanta ideea asta, cu pat flexibil. Banuiesc ca ar trebui schimbata doar salteaua.

Ma intreb insa daca dupa o anumita varsta baietelului ii va mai face placere sa aiba un asemenea pat...
petrilaana
 
Mesaje: 139
Membru din: Dum Sep 11, 2011 6:26 am

Re: Pat in forma de masina

Mesajde Gianyna30 » Mar Mai 24, 2016 3:33 pm

fulger speed Pat-copii-Fulger-Speed-pmy magazinepentrucopii.jpg
pat-copii
fulger speed Pat-copii-Fulger-Speed-pmy magazinepentrucopii.jpg (18.72 KiB) Vizualizat de 3319 ori
Salutare,

Am luat de curand un pat pentru copilul meu, care este innebunit dupa masinutele CARS, de la cei de pe http://www.magazinepentrucopii.ro

Pentru parintii care vor sa renoveze camera copiilor, ii recomand cu mare placere, deoarece sunt foarte seriosi, punctuali, iti asculta opiniile, folosesc un material de calitate, ofera garantie si chiar accepta returul in caz ca nu iti convine ceva, ceea ce mai rar gasesti pe piata de mobila... Iata ce pat haios i-am luat nazdravanului!!!!! In curand, sa mai strangem banuti, ii voi comanda tot de la ei, sifonier, birou, bancuta, tot din gama CARS!!!
Gianyna30
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 24, 2016 3:25 pm

Re: Pat in forma de masina

Mesajde sorinrgionia » Sâm Noi 17, 2018 9:43 pm

Foarte frumos pat de copil! Mă interesează. Ar fi vrut și asta pentru fiul ei.
Banaby
sorinrgionia
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Noi 17, 2018 9:41 pm

Re: Pat in forma de masina

Mesajde Mirelus » Vin Dec 21, 2018 7:28 pm

Super tare ideea, poate acum ca se apropie Craciunul poate fi o idee de cadou.
Mirelus
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Dec 21, 2018 7:18 pm

Re: Pat in forma de masina

Mesajde banar » Sâm Dec 22, 2018 9:50 pm

Vă mulțumim pentru link!
banaby.ro
banar
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Dec 22, 2018 9:49 pm

Anterior

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron