Pat in forma de masina

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Pat in forma de masina

Mesajde pollet_a » Dum Oct 06, 2013 9:14 pm

Bun gasit.
Am vazut undeva, nu mai stiu pe ce site, un pat in forma de masina. Daca stie cineva care este site-ul, poate imi scrie si mie.
Cred ca i-ar placea tare mult nepoatei mele. Iubeste tot ce e legat de masini, de roboti, fotbal etc. Se uita la meciuri cu bunicul sau. :)
O seara buna, tuturor.
pollet_a
 
Mesaje: 50
Membru din: Sâm Oct 30, 2010 11:00 pm

Re: Pat in forma de masina

Mesajde marcelb » Lun Oct 07, 2013 9:43 pm

Cateva modele interesante de paturi in forma de masina.
marcelb
 
Mesaje: 457
Membru din: Lun Ian 14, 2008 12:00 am

Re: Pat in forma de masina

Mesajde lilishor4 » Mie Oct 09, 2013 8:47 am

Mama... ce nepotica moderna :) O sa fie o soferita pe cinste, clar! In cazul in care patul nu vine cu saltea, iti recomand sa iei de pe http://www.saltele-ortopedice.net/ Magazinul este de incredere si livreaza la nivel national; eu din magazinul asta am luat si am fost multumita.
Cred ca cea mai ieftina masinuta-pat este asta: https://www.casesigradini.ro/oferte/f/7/ ... RET-IN-MAI Cica au si pe rosu.
lilishor4
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Aug 21, 2013 6:46 pm

Re: Pat in forma de masina

Mesajde cettat » Dum Noi 03, 2013 11:52 pm

Partea proasta este ca nu-l poate folosi prea mult timp, pentru ca va creste! Asa ca, poate te vei gandi de doua ori inainte sa cumperi patul!
cettat
 
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Re: Pat in forma de masina

Mesajde dana.dan399 » Vin Noi 08, 2013 11:30 am

Si la Casa Rusu sunt astfel de paturi.
Trebuie sa ai grija si la dimensiuni. Unele sunt mai lungi si se pot folosi mai mult.
dana.dan399
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 04, 2013 9:51 am

Re: Pat in forma de masina

Mesajde Vladriana » Dum Noi 24, 2013 3:08 pm

''cettat'', spuneai ca nu merita pt ca o sa creasca , binenteles, copilul si nu va mai avea loc in el. Pai banuiesc ca este si in dimensiuni mai mari pentru a fi folosit mai multi ani. Stie cineva in ce dimensiuni se gasesc? M-ar interesa si pe mine ca am un baietel. Multumesc
Vladriana
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Apr 11, 2013 11:01 am

Re: Pat in forma de masina

Mesajde mamaeb » Dum Noi 24, 2013 6:07 pm

Eu nu cred ca e vorba doar de dimensiuni pentru ca sigur exista la dimensiuni normal, doar ca, copilul va creste si nu cred ca i-ar placea sa foloseasca un astfel de pat la 20 de ani, de exemplu! Desi unii dintre noi se simt copii si la varste mai inaintate!
mamaeb
 
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 12:00 am

Re: Pat in forma de masina

Mesajde elishoru » Dum Noi 24, 2013 6:34 pm

Wow... mi-as dori si eu un asemenea patut pentru viitorul bebe...oare il gasesc undeva prin apropiere...ma gandesc ca poate am ocazia sa il cumpar de undeva de prin magazinele din Ploiesti... :roll: cu siguranta e o idee buna!
elishoru
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 29, 2011 3:41 pm

Re: Pat in forma de masina

Mesajde cori » Mar Dec 10, 2013 7:04 pm

@pollet_a masina la fetita? sigur nu vrea o caleasca, sau ceva mai ... de fetita? nu lua paturi suspecte, vezi sa gasesti pe piata si saltea,
confirm ce a zis @lilishor4 si eu am luat online saltea de pe saltele-ortopedice.net e magazin serios
@cettat asta e valabil la orice tip de pat, indiferent de forma lui; marimea conteaza; daca e bine facut, nu il va schimba mai repede ca pe unul "normal"
cori
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Dec 05, 2013 11:20 am

Re: Pat in forma de masina

Mesajde mirelagavrila » Mar Feb 17, 2015 1:42 pm

dana.dan399 scrie:Si la Casa Rusu sunt astfel de paturi.
Trebuie sa ai grija si la dimensiuni. Unele sunt mai lungi si se pot folosi mai mult.

Am vazut unele paturi masinuta care se "mareau"(in lungime ), puteau fi folosite in dimensiuni diferite.
mirelagavrila
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Apr 02, 2014 5:11 pm

Următorul

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori