sunt in cautarea unui dormitor

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

sunt in cautarea unui dormitor

Mesajde janeta_20072001 » Dum Sep 01, 2013 7:15 am

Ce pat imi recomandati pentru doua persoane pentru dormitor va spun ca nu ar merge pat de mijloc pentru ca este lung si ingust si nu mi s-ar incadra bine un pat de mijloc.
janeta_20072001
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iul 12, 2013 8:47 am

Re: sunt in cautarea unui dormitor

Mesajde petrilaana » Lun Sep 02, 2013 5:21 pm

Pai trebuie sa vezi care este latimea maxima pe care ti-o permite spatiul. Vei lipi patul la perete, va fi putin mai incomod pentru persoana care doarme spre perete, dar asta e, trebuie sa va adaptati.

Uite un model de pat care e disponibil de la latimea de 80 cm pana la 2 m:

Imagine
petrilaana
 
Mesaje: 139
Membru din: Dum Sep 11, 2011 6:26 am

Re: sunt in cautarea unui dormitor

Mesajde niculae2013 » Mie Sep 04, 2013 8:51 am

Daca iti pui un dressing cu oglinzi atunci maresti vizual camera. Uite cateva idei:
Imagine
Imagine
O alta varianta este sa pui dulapurile pentru haine sus, pe perete, ca la bucatarie. Ma refer cam asa:
Imagine
Eu mi-am luat accesoriile pentru dormitor de la expert-saltele.ro Este un magazin de incredere si gasesti acolo saltele, lenjerii, paturi, perne, tot ce ai nevoie.
Paturile au de obicei marimi standard, deci nu prea ai de ales aici, mai ales daca vrei pat dublu. Totusi, in functie de cum aranjezi camera, aceasta poate parea incapatoare sau ticsita de mobila. Sper ca te-am ajutat. O zi buna!
niculae2013
 
Mesaje: 40
Membru din: Joi Ian 24, 2013 11:23 am


Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori