mobila tineret Pro 09

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: mobila tineret Pro 09

Mesajde pollet_a » Lun Aug 05, 2013 11:06 pm

Bun gasit
Ne chinuim si cautam de zor mobila pentru camera copiilor. Vrem sa gasim ceva frumos, sa le placa si fetitelor.
Restul le-am cam facut. Vrem sa luam si o piscina.
Mai am un baiat care si-a facut casa tot acolo, langa fiica mea. Maine merg acolo, la el, sa fac si o baie in piscina.
Va doresc toate cele bune.
Paula M. :D
pollet_a
 
Mesaje: 50
Membru din: Sâm Oct 30, 2010 11:00 pm

Re: mobila tineret Pro 09

Mesajde niculae2013 » Mie Aug 14, 2013 1:40 pm

Prima si ultima sunt frumoase, clasice as adauga. Dar poza din centru imi place mult de tot, are un design modern. Lenjerii pentru copii si tineret asemanatoare celor din poza gasiti la expert-saltele.ro De fapt, este un fel de lant de magazine, ca au si saltele si scaune si perne, aproape toata gama de accesorii necesare unei case.
Cum spuneam, poza cu mobila pe verde mi-a placut cel mai mult pentru ca are multe dulapioare si deasupra patului spatiu "de depozitare". Daca ati avea pe alta culoare, poate s-ar potrivi mai mult cu cerintele lui pollet_a care cauta ceva pentru fetite.
niculae2013
 
Mesaje: 40
Membru din: Joi Ian 24, 2013 11:23 am

Re: mobila tineret Pro 09

Mesajde Mirelus » Sâm Dec 29, 2018 1:19 pm

Am vazut foarte multe modele interesante. Se pot face si comenzi online?
Mirelus
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Dec 21, 2018 7:18 pm

Re: mobila tineret Pro 09

Mesajde potrba » Mie Ian 31, 2024 3:24 am

Mai am un baiat care si-a facut casa tot acolo, langa fiica mea. Maine merg acolo, la el, sa fac si o baie in piscina.
potrba
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 31, 2024 3:23 am


Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori