mobila tineret Pro 09

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

mobila tineret Pro 09

Mesajde vartosu toma florentina » Mie Iul 24, 2013 8:52 am

Mobila de tineret Pro 09 este ideala pentru camera a 2 fratori scolari. Combinatia armonioasa de verde, oranje si alb, imbie la relaxare si creativitate, o atmosfera placuta de studiu si joc, in orice anotimp.
Dezvolta un tonus optimist, pozitiv, un loc ideal pentru combaterea oboselii.

Imagine
vartosu toma florentina

Re: mobila tineret Pro 09

Mesajde pollet_a » Lun Aug 05, 2013 11:06 pm

Bun gasit
Ne chinuim si cautam de zor mobila pentru camera copiilor. Vrem sa gasim ceva frumos, sa le placa si fetitelor.
Restul le-am cam facut. Vrem sa luam si o piscina.
Mai am un baiat care si-a facut casa tot acolo, langa fiica mea. Maine merg acolo, la el, sa fac si o baie in piscina.
Va doresc toate cele bune.
Paula M. :D
pollet_a

Mesajde Leyla » Mar Aug 06, 2013 4:51 pm

Buna ziua,
Mai multe modele avem pe : http://www.mobila-ieftina.eu/mobila-la- ... mere-copii

pat.copil.mobila.la.comanda.jpg
camera copil.mobila.la.comanda2.jpg
camera copil.mobila.la.comanda.jpg
mobila-ieftina.info/
Leyla

Mesajde niculae2013 » Mie Aug 14, 2013 1:40 pm

Prima si ultima sunt frumoase, clasice as adauga. Dar poza din centru imi place mult de tot, are un design modern. Lenjerii pentru copii si tineret asemanatoare celor din poza gasiti la expert-saltele.ro De fapt, este un fel de lant de magazine, ca au si saltele si scaune si perne, aproape toata gama de accesorii necesare unei case.
Cum spuneam, poza cu mobila pe verde mi-a placut cel mai mult pentru ca are multe dulapioare si deasupra patului spatiu "de depozitare". Daca ati avea pe alta culoare, poate s-ar potrivi mai mult cu cerintele lui pollet_a care cauta ceva pentru fetite.
niculae2013

Mesajde banar » Dum Dec 23, 2018 8:41 pm

Recomandam magazinul de mobila din Bucuresti. Mulțumesc ;)
www.banaby.ro
banar

Mesajde Mirelus » Sâm Dec 29, 2018 1:19 pm

Am vazut foarte multe modele interesante. Se pot face si comenzi online?
Mirelus

Mesajde Hoamuoigio » Vin Feb 01, 2019 5:02 am

Thank you for sharing this exciting resource with me and the world. Wish you always luck.
goblin slayer
Hoamuoigio

Mesajde Hoamuoigio » Vin Feb 01, 2019 5:03 am

If there are many sad stories, share it with the people you trust. Sharing helps people get closer together and you also relieve some of that sadness.
Hoamuoigio

Mesajde janetjackson » Mie Mar 27, 2019 9:31 am

Our custom upholstery furniture Arizona takes up the popular of space and helps make your home feel lived in, friendly and complete. When selecting furniture for your alive and dining room, it's important to pick timeless, useful pieces that fit your interplanetary and low-priced!
janetjackson

Înapoi la Mobila