Amenajarea livingului

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: Amenajarea livingului

Mesajde rsebastian33 » Mar Sep 03, 2013 11:15 am

Si eu prefer un living wide space. Un living bine aerisit si organizat intr-un mod cat mai eficient. E normal sa existe o mobila care sa fie asortata cu culoarea peretelui si un covor/parchet in aceasi tendinta. E important sa fie bine luminat si niciun corp din living sa nu fie in raza luminii de soare directe, pentru a nu se deteriora sau pierde din culoare precum pentru a nu bloca razele soarelui sa lumineze spatiul.
rsebastian33
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 03, 2013 11:10 am

Re: Amenajarea livingului

Mesajde niculae2013 » Mie Sep 04, 2013 9:07 am

rsebastian33 scrie:Si eu prefer un living wide space. Un living bine aerisit si organizat intr-un mod cat mai eficient. E normal sa existe o mobila care sa fie asortata cu culoarea peretelui si un covor/parchet in aceasi tendinta. E important sa fie bine luminat si niciun corp din living sa nu fie in raza luminii de soare directe, pentru a nu se deteriora sau pierde din culoare precum pentru a nu bloca razele soarelui sa lumineze spatiul.

Foarte bine prezentat, Sebastian! O perdea poate impiedica razele soarelui sa deterioreze mobila si in acelasi timp nu impiedica lumina sa intre in camera.
niculae2013
 
Mesaje: 40
Membru din: Joi Ian 24, 2013 11:23 am

Anterior

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator