Mobila: cumparata sau pe comanda?

Mobila bucatarie, mobila living, mobila dormitor, mobila copii, mobila bar, mobilier baie, mobilier comercial, mobilier terasa, mobilier gradina, etc.

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde Mihaita Nicoleta » Sâm Aug 24, 2013 2:37 pm

Eu optez pentru mobila pe comanda. :D
Astfel se poate realiza un mobilier personalizat conform gusturilor fiecaruia si conform spatiilor de care dispune. ;)
Mihaita Nicoleta
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Aug 24, 2013 2:21 pm

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde Mady69 » Lun Aug 26, 2013 11:00 am

Cel mai bun este sa iti faci mobila pe comanda...dar atentie unde ti-o faci!
Mady69
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Apr 11, 2013 8:46 am

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde Crisan Vasilica » Lun Aug 26, 2013 10:24 pm

Sincer va spun ca mobila pe comanda este cea mai buna alegere.Eu asa am facut si sunt multumita.
Crisan Vasilica
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 26, 2013 10:16 pm

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde Vladriana » Mar Aug 27, 2013 6:53 am

Da, mobila la comanda este mai scumpa insa merita pt ca nu o schimbi anual. O achizitionezi si o folosesti cativa ani buni. Exemplu mobila de bucatarie, la mine clar trebuie facuta pe comanda pt ca am extins de curand bucataria.
Vladriana
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Apr 11, 2013 11:01 am

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde pal.elena » Mie Aug 28, 2013 3:13 pm

E cu doua taisuri daca e de comanda, s-ar putea sa nu iasa exact cum iti imaginezi. Daca e gata facuta e mai indicat. Ce-i in mana nu-i minciuna
Ultima oară modificat de pal.elena pe Dum Sep 08, 2013 4:26 pm, modificat de 2 ori în total.
Beunăziua. Pentru cei interesati, recomand ceva util creaţi un site gratis.
pal.elena
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Aug 28, 2013 3:08 pm

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde radum » Mie Aug 28, 2013 4:25 pm

Eu prefer mobila pe comanda pentru ca o pot face exact pe dimensiunile si culorile pe care le vreau eu.
radum
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Feb 05, 2011 7:02 pm

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde Minimal » Joi Aug 29, 2013 3:05 pm

eu prefer mobila pe comanda deoarece nu gasesti niciodata cum vrei in dormitorul sau sufrageria ta dar pe comanda il faci cum vrei tu.
Minimal
 
Mesaje: 6
Membru din: Mar Feb 01, 2011 11:12 am

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde lilishor4 » Joi Sep 05, 2013 8:47 am

Minimal scrie:eu prefer mobila pe comanda deoarece nu gasesti niciodata cum vrei in dormitorul sau sufrageria ta dar pe comanda il faci cum vrei tu.

Dar de unde stii ce sa comanzi? Ceri mai intai parerea unui expert sau te uiti pe internet, cauti poze si chestii de genul asta?
lilishor4
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Aug 21, 2013 6:46 pm

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde athena17 » Joi Sep 05, 2013 10:30 am

munteanumariana_1 scrie:eu personal prefer mobila pe comanda. iti poti alege modelul, dimensiunea si mai ales grosimea palului si nuanta. modelele gasite in comert sunt in general facute dintr-un pal subtire si au metode de prindere prin imbinare. cand optezi pentru mobila la comanda poti sa soliciti si metode dw prindere mai solide ( suruburi sau altele )




Dupa indelungi cautari m-am hotarat sa dau comanda de o comoda si sunt fericita de ea pentru ca e unicat si perfecta pentru tot ce mi-am propus sa depozitez, prin urmare, cautati un model si da-ti comanda de mobila din visele voastre!
athena17
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Noi 02, 2011 10:31 am

Re: Mobila:cumparata sau pe comanda?

Mesajde mihaela mitroi » Mar Sep 10, 2013 1:04 pm

si eu tot nobila la comanda o prefer pentru ca o pot face pe gustul meu si spatiu de care dispun
mihaela mitroi
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iul 23, 2013 7:35 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mobila

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori