Reparatie centrala termica

Instalatii termice, centrale termice, incalzirea in pardoseala, instalatii sanitare, instalatii de climatizare, aer conditionat, ventilatie, etc.

Reparatie centrala termica

Mesajde valentinage » Mie Dec 21, 2016 11:54 pm

Cu cateva saptamani in urma am avut probleme cu centrala termica si , ca un om de buna credinta , am apelat la serviciile unei firma private , de profil ECO FORTE ENERGY SRL , din Bucuresti , care-si oferea serviciile prin internet , pe mai multe situri de profil .Se vede treaba ca alegerea mea a fost una cat se poate de proasta pentru ca reprezentantul acestei firme , dupa ce a executat reparatia , ne-a luat banii cu promisiunea ca ne va trimite / aduce factura si chitanta pentru suma incasata 450 ron....ceea ce nu s-a intamplat nici dupa trei saptamani cu toate telefoanele si insistentele mele . Ca sa nu mai spun de vre-un certificat de garantia lucrarii - nici vorba ! Mai nou nici nu-mi mai raspunde la telefon .Asa ca aviz amatorilor care au de gand sa apeleze la serviciile acestei firme reprezentata de domnul Stefan Sorin , care la prima vedere da impresia unui om foarte onest si serios , dar incasarile dansului se vor a fi scutite de impozit iar daca oamenilor li se intampla ceva dupa prestarea serviciului - prinde Orbul , scoate-i ochii .Rusine !Sper ca adminii acestui site sa nu-mi stearga postarea astfel incat sa nu mai pateasca si altii ce am patit eu .
valentinage
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 21, 2016 10:59 pm

Înapoi la Instalatii termice, instalatii sanitare, instalatii de climatizare si ventilatie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron