Care sunt cele mai bune centrale termice pe gaz?

Instalatii termice, centrale termice, incalzirea in pardoseala, instalatii sanitare, instalatii de climatizare, aer conditionat, ventilatie, etc.

Care sunt cele mai bune centrale termice pe gaz?

Mesajde nechiforgeorge99 » Vin Apr 18, 2014 9:56 am

Unde pot gasi cele mai bune centrale termice pe gaz si ce imi recomandati.
nechiforgeorge99
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Apr 18, 2014 9:37 am

Re: Care sunt cele mai bune centrale termice pe gaz?

Mesajde florescucostel85 » Vin Apr 18, 2014 10:00 am

Salut sunt foarte multe modele de centrale termice pe gaz foarte multe magazine care le comercializeaza. Prima data cand mi-am cumparat o centrala termica pentru apartament acum ceva timp nu stiam mai nimic de aceste centrale termice si am cumaparat un model de proasta calitate care mi-a provocat foarte multe probleme, deoarece se strica in permanenta. Pana la un moment cand mi-am pierdut rabdarea cu totul din cauza ei, si m-am hotarat sa achizitionez o centrala termica noua. La fel ca tine am inceput sa caut pareri pe forumuri, deoarece imi era teama sa nu fac aceeasi greseala ca prima data si sa achizionez o central termica de proasta calitate. Dupa lungi cautari m-am hotarat sa cumpar o centrala termica pe gaz Viessmann de care sunt foarte multumit acum. O recomand.
florescucostel85
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Apr 18, 2014 9:58 am

Re: Care sunt cele mai bune centrale termice pe gaz?

Mesajde muha_huma » Dum Apr 20, 2014 9:29 pm

florescucostel85, nu ne ajuti pana la capat si sa ne spui si care a fost modelul care nu te-a multumit?

Ca poate nu toata lumea are bani de Viessmann, si s-ar multumi si cu o marca ieftina dar de incredere...
muha_huma
 
Mesaje: 132
Membru din: Mie Aug 11, 2010 9:30 am


Înapoi la Instalatii termice, instalatii sanitare, instalatii de climatizare si ventilatie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron