Panouri radiante Sunjoy

Instalatii termice, centrale termice, incalzirea in pardoseala, instalatii sanitare, instalatii de climatizare, aer conditionat, ventilatie, etc.

Panouri radiante Sunjoy

Mesajde cristinaa25 » Mie Oct 16, 2013 1:01 am

Buna,

Am rugamintea daca este cineva care are panouri radiante SunJoy. Ma intereseaza daca se merita investitia.

Multumesc,
Cristina
cristinaa25
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Oct 08, 2011 11:18 am

Re: Panouri radiante Sunjoy

Mesajde spina09 » Mar Noi 19, 2013 11:36 am

CEL MAI EFICIENT MOD DE ÎNCALZIRE, cu un randament de peste 93% şi având un consum cu 30 - 50% mai mic decât orice alte sisteme moderne de incălzire.

EFECT OPTIMAL SOLUTIONS are ca scop furnizarea celor
mai economice sisteme de încălzire existente la ora actuală, care în
același timp asigură confortul spațiului de locuit și creează un mediu
sănătos pentru familia Dvs.
Panourile radiante cu infrarosu SUNJOY şi PRIMA se remarcă prin cea mai
înaltă calitate, flexibilitate, funcționalitate și numeroasele certificări
pentru întreg globul pamântesc. În plus au cel mai scăzut consum de
pe piață făcând ca sistemul de încălzire prin infraroșu SUNJOY să fie
poziționat departe de metodele de încălzire tradiționale. Exista posiblitatea de a încălzi fiecare cameră la temperatura
dorită.
spina09
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Noi 19, 2013 9:51 am

Re: Panouri radiante Sunjoy

Mesajde Bogdean82 » Mar Noi 26, 2013 1:34 am

Recent am studiat oferta de panouri pentru incalzirea unui apartament. Sunjoy sunt printre cele mai scumpe panouri, ei bazandu-se pe beneficiile de sanatate care pe mine nu m-au convins.. e foarte greu sa simti diferentele in organism doar daca esti expus unor raze infrarosu pentru mult timp.
Solutia pe care am mers sunt niste panouri mai ieftine care-si fac treaba excelent (ma refer la incalzit apartamentul). Cu 500 de lei bucata incalzesc o camera intreaga si consumul este unul foarte bun. Panouri gasite pe econo-heat.ro.
Bogdean82
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Noi 26, 2013 1:11 am

Re: Panouri radiante Sunjoy

Mesajde danidica » Mie Feb 12, 2014 11:21 pm

Am fost la cineva in vizita care are asa ceva si ei spun ca sunt foarte bune si merita investitia. Nu era iarna cand i-am vizitat asa ca nu stiu ce sa zic. Din spusele lor merita din plin investitia. Le au de 2 ani si ceva.
danidica
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Feb 03, 2014 11:36 pm


Înapoi la Instalatii termice, instalatii sanitare, instalatii de climatizare si ventilatie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron