Case de lemn pret

Case din lemn, case din busteni, constructii din panouri tip sandwich

Re: Case de lemn pret

Mesajde Iulia Maria » Mar Feb 16, 2016 11:14 am

Cativa prieteni mi-au recomandat ca in cazul in care ma hotarasc asupra casei din lemn sa imi fac si asigurare, dar nu stiu exact la ce firma as putea sa apelez. Am vazut foarte des in ultima perioada pe facebook ca cei de la Generali ofera si asigurari pentru locuinte. Si-a mai facut cineva asigurare pentru locuinta la Generali?
Iulia Maria
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Feb 12, 2016 12:29 pm

Re: Case de lemn pret

Mesajde marcelb » Joi Feb 18, 2016 8:26 am

Iulia Maria scrie:Cativa prieteni mi-au recomandat ca in cazul in care ma hotarasc asupra casei din lemn sa imi fac si asigurare, dar nu stiu exact la ce firma as putea sa apelez. Am vazut foarte des in ultima perioada pe facebook ca cei de la Generali ofera si asigurari pentru locuinte. Si-a mai facut cineva asigurare pentru locuinta la Generali?

Nu pune carul inaintea boilor. Construieste casa si apoi vezi si de asigurare. Nu cumva sa dea firma de asigurari faliment pana te apuci de casa.
In plus, daca apelezi si la un credit ipotecar pentru construirea casei, automat iti va incheia banca si o asigurare a locuintei.
marcelb
 
Mesaje: 457
Membru din: Lun Ian 14, 2008 12:00 am

Anterior

Înapoi la Case din lemn

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori