Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Ferestre si usi, accesorii si decoratiuni pentru ferestre si usi, feronerie, glafuri, rolete, jaluzele, obloane, etc.

Re: Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Mesajde havana » Mie Noi 07, 2012 9:06 am

Eu cred ca mai bine ne facem usile la comanda, astea din comert sunt foarte prost facute
havana
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iul 11, 2012 7:17 am

Re: Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Mesajde PAlin » Mie Noi 14, 2012 12:27 pm

havana scrie:Eu cred ca mai bine ne facem usile la comanda, astea din comert sunt foarte prost facute

Asta tot spuneam si eu. Sa va alegeti modelul de usi de interior pe care il doriti si la comanda vor iesi perfect pentru dumneavoastra.
PAlin
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Iul 13, 2012 12:02 pm

Re: Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Mesajde maryannasro » Lun Dec 10, 2012 8:05 pm

PAlin scrie:
andraivan80 scrie:Eu iti recomand cu sinceritate usile de-a gata, din lemn stratificat. Si eu m-am chinuit mult sa gassc si bune si frumoase, pana la urma am luat de aici usiinterior.ro/ . Vezi ca au si niste promotii mi se pare. Bafta!

Se pot lua de-a gata si de pe usi-interior.eu, insa marimile nu corespund de fiecare data.


Si eu cred ca e mult mai bine sa iti cumperi o usa gata facuta. Uite, un alt site care are cateva modele de usi de interior holzertehnic.ro/Usi-interior/usi-interior.html
maryannasro
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Dec 10, 2012 7:40 pm

Re: Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Mesajde dantes » Dum Dec 16, 2012 11:35 am

Eu am cumparat o usa gata facuta si sunt foarte multumit de ea unde mai pui si faptul ca sunt mai ieftine decat cele facute la comanda.
dantes
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Noi 09, 2010 12:00 am

Re: Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Mesajde octa » Sâm Feb 16, 2013 10:17 pm

Ii cunoaste cineva pe cei de la Holze? Sunt din Arad si au si o sucursala in Bucuresti. Imi poate da cineva informatii despre ei? Multumesc!
Am o casa noua si vreau sa pun usa de exterior, usi interior, parchet, scara si fete de dulapuri.
De asemenea, daca cunoaste cineva un tamplar bun va rog sa-mi spuna.
De asemenea vreau sa intreb prin experienta cuiva care usi sunt mai bune cele din lemn masiv sau cele din lemn stratificat (ma refer la usa de exterior cit si la cele de interior).
Astept raspuns cat mai repede. Va multumesc!
octa
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Feb 16, 2013 4:21 pm

Re: Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Mesajde Curtean Clarisa » Mie Mar 27, 2013 4:05 pm

octa scrie:Ii cunoaste cineva pe cei de la Holze? Sunt din Arad si au si o sucursala in Bucuresti. Imi poate da cineva informatii despre ei? Multumesc!
Am o casa noua si vreau sa pun usa de exterior, usi interior, parchet, scara si fete de dulapuri.
De asemenea, daca cunoaste cineva un tamplar bun va rog sa-mi spuna.
De asemenea vreau sa intreb prin experienta cuiva care usi sunt mai bune cele din lemn masiv sau cele din lemn stratificat (ma refer la usa de exterior cit si la cele de interior).
Astept raspuns cat mai repede. Va multumesc!



Eu cu atat te pt ajuta sa iti spun de unde mi-am luat si usi, si parchet si alte cele.. Cred ca este si in Arad reprezentaanta Proges, au o gramada de modele. eu mi-am luat aquastep pt bucatarie si quicktep, laminat in restul camerelor.
imi pare rau ca nu te pot ajuta cu mai mult, de Holze chiar nu stiu :|
Curtean Clarisa
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Feb 26, 2013 10:57 am

Re: Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Mesajde Leykom » Mar Apr 02, 2013 8:09 am

Daca intalnesti o firma serioasa, e de preferat ca usa sa fie facuta la comanda :)
Cea mai buna alternativă ecologică impotriva defrişărilor în masă! http://www.leykom.ro/ro/placi-xyltech-d ... se-11283-p
Leykom
 
Mesaje: 13
Membru din: Lun Mar 04, 2013 6:51 pm

Re: Usi de interior la comanda sau de-a gata?

Mesajde nea_nicusor » Vin Apr 12, 2013 9:37 pm

Important este sa fie de calitate.. Eu prefer la comanda. Dar costa putin mai mult in plus.
nea_nicusor
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Feb 22, 2012 12:55 pm

Anterior

Înapoi la Ferestre si usi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori