Izolatie exterioara cu vata minerala bazaltica

Izolatii termice pentru fundatii, pereti, pardoseala sau acoperisuri. Tehnologii si materiale: polistiren expandat, polistiren extrudat, vata minerala, vata bazaltica, celuloza, termoizolatii ecologice etc.

Izolatie exterioara cu vata minerala bazaltica

Mesajde Ilie Mihaela » Lun Aug 27, 2018 6:33 pm

A spune "Multumesc "este un gest firesc si mai ales necesar, insa nu voi putea descrie sentimentul de multumire pe care l-am avut la finalul lucrarii in conditiile in care contractul a fost finalizat online cu un singur telefon pentru a da informatii exacte adresei cu pricina, iar pe toata perioada lucrarii nu am avut o intalnire "face to face". O experienta rar intalnita in zilele noastre si poate greu de crezut ca exista astfel de oameni, mai bine zis o echipa bine inchegata unde domneste simtul raspunderii incepand de la administratorul firmei domnul Parvu Ion Sandu, domnul Catalin care se ocupa cu deviz,contract etc..si toata echipa care a contribuit la finalizarea lucrarii. A fost o munca destul de complexa, mai exact izolatie exterioara cu vata minerala bazaltica la care a fost necesara decopertarea pana la caramida urmand toate etapele unei astfel de lucrari iar la final aplicarea tencuielii decorative ... si totul in doar trei saptamani ! Pe toata perioada am asistat la executarea lucrarii " VIRTUAL" conectata pe Whatsaap si primeam fotografii pe etape. Intalnirea cu toata echipa MIDECO a fost catre finalul lucrarii, adica la aplicarea tencuielii decorative.

Firma se numeste MIDECO EVERY DAY CONSTRUCT SRL din Gura Sutii, jud.Dambovita, si recomand cu toata increderea.
http://www.mideco.ro/
Ilie Mihaela
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Aug 27, 2018 2:46 pm

Înapoi la Termoizolatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori