Cum ar trebui sa arate un sistem de irigatie prin picurare ?

Sisteme de irigatii pentru gradina, proiectare si executie sisteme de irigatii pentru gradina, irigatii automatizate, etc.

Cum ar trebui sa arate un sistem de irigatie prin picurare ?

Mesajde dorcc » Dum Oct 28, 2012 10:27 pm

Ma gandesc, avand in vedere seceta din acest an si pretul legumelor, ca anul viitor sa imi construiesc un solar, la tara. Cum ar trebui sa amenajez sistemul de irigatie prin picurare. Vreau sa cultiv rosii, ardei, vinete, salata...
dorcc
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Oct 28, 2011 4:12 pm

Re: Cum ar trebui sa arate un sistem de irigatie prin picura

Mesajde greenday » Lun Oct 29, 2012 9:15 am

Ar trebui sa stii exact ce dimmesiuni va avea solarul, cum vei aranja straturile si apoi poti sa faci proiectarea sistemului de irigare prin picurare pe site-urile firmelor specializate. Cel putin Gardena are un astfel de optiune pe site: Produse Gardena si program proiectare sistem automat de irigare., probabil ca si alti producatori.

Eu cred ca orice producator te va ajuta cu proiectarea daca iei produsele de la ei.
Avatar utilizator
greenday
 
Mesaje: 128
Membru din: Sâm Ian 15, 2011 3:32 pm

Re: Cum ar trebui sa arate un sistem de irigatie prin picura

Mesajde ingrid » Vin Feb 06, 2015 2:17 pm

Buna ziua! Am gasit un site in care gasesti un sistem de auto irigare eficient si sigur. Documenteaza-te Http://www.aqua-plant.ro
ingrid
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Mar 30, 2011 2:23 pm

Re: Cum ar trebui sa arate un sistem de irigatie prin picura

Mesajde Chetuieste » Mar Iun 18, 2019 7:43 pm

Nu stiu daca ma lasa sa pun adresa de pe olx
olx.ro/oferta/irigatie-prin-picurare-sistem-pentru-irigatii-prin-picurare-ID3oCs1.html#00c548b6aa
Chetuieste
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iun 18, 2019 6:52 pm

Re: Cum ar trebui sa arate un sistem de irigatie prin picura

Mesajde DanaS » Mar Sep 22, 2020 1:38 pm

Chetuieste scrie:Nu stiu daca ma lasa sa pun adresa de pe olx
olx.ro/oferta/irigatie-prin-picurare-sistem-pentru-irigatii-prin-picurare-ID3oCs1.html#00c548b6aa

Multumesc pentru pont, mi-am luat si eu unul.
DanaS
 
Mesaje: 22
Membru din: Vin Feb 13, 2015 7:31 pm


Înapoi la Sisteme de irigatii pentru gradina

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator